reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Aisa79, ja tez dobrze sie czuje. Jedynie na samym początku przez jakiś miesiąc miałam mdłości i brak apetytu .
Cieszę sie ze wszystko dobrze u Ciebie, płeć potwierdzona , teraz możesz zacząć oglądać ciuszki :-)

Szczerbatka, Emilia , dzięki . Ja myśle nad właśnie elektrycznym albo takim do zmywarki . Jeszcze muszę poczytać o nich . Nawet nie wiedziałam ze sterylizator z podgrzewaczem tez jest :)
 
Smerfeta, śliczny masz brzuszek. Ja się tak cieszyłam, że mój trochę podrósł i już coś zaczyna być widać, ale przy Was, to jest malusieńki :-). Ale co tam, jeszcze mamy czas i urośnie, aby maluch był zdrowy.
Lisska, też bym już chciała takie konkretne kopniaczki czuć :-D. Narazie rano poczuję takie delikatne puknięcie od środka i to nie często, bo dziś tylko 1 raz. Ale jak ja rano pukałam w brzuszek to poczułam bąbelki ;-)

Aisa, zazdroszczę Ci, że maluszek tak się ładnie ujawnił:) Ja mam nadzieję, że na połówkowych będę wiedziała już na 100%. Bo narazie to dziecko ma nas gdzieś i plecami się odwraca. Prawdziwy byczek rośnie :-D. Albo wstydliwa dziewczynka :)
 
Anulla na pewno na połówkowym się dowiesz. Dziewczynki trudniej się "sprawdza". Ja naprawdę miałam farta bo mały na chwilę rozłożył nóżki, może zmieniał pozycję albo przebudził się na chwilę. W tym czasie pani dr cyknęła fotę pupy i siusiaka :-). Połówkowe masz niedługo już to dasz radę poczekać :-) . Za to ty już wyraźniej czujesz ruchy :-D
 
połówkowe za 3 tyg i 3 dni:) A, że w międzyczasie są święta, to czas szybciej zleci. A co do ruchów, to narazie maluch mnie nie rozpieszcza i mam wrażenie, że ciągle śpi. Zmieni się to później, jak będziemy chciały żeby chociaż w nocy spały nasze maluszki ;-)
 
Smerfeta po dwoch stronach kopia mi maluszki, po bokach, w srodku brzucha, to zalezy jak sie uloza.. czuje je co raz mocniej, ostatnio na wizycie maluszki juz nie taki maluszk byly, przybieraja na wadze, wiec jestem spokojna... ciekawa jestem ile teraz waza....jeden maluszek po lewej stronie sie bardziej rusza bo to chlopak i moj akrobata... ;-) hehe natomiast dziewczynka rusza sie ale jest spokojniejsza... :tak:

Anulla szybko zleci bo swieta, sylwester i zanim sie obejrzysz bedziesz szla na USG :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór dziewczyny, melduje ze dzis o 8 na świat zawitał Grześ - ważył 3340i ma 56 cm. Wziął mnie z zaskoczenia i nie dał ponosić koszulki liderki:) zaczęłam rodzic sn Ale mały był źle ułożony i do tego zielone wody wiec na partych bólach cc. Na. Razie odpoczywamy. Zdjęcia po niedzieli :)
 
reklama
Lionessa wow ale niespodzianka. A jeszcze wczoraj odliczałaś dni do porodu :-) . Gratuluję :-)

Tydzień pełen wrażeń, aż troje maluszków forumowych przyszło na świat :-) gratulacje dla świeżo upieczonych mamuś :-)
 
Do góry