reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

olus ja miałam jeden raz ale teraz najprawdopodobnie co tydzień mam mieć to KTG gora co dwa

w szpitalu gdzie chce rodzic nie potrzeba mieć ciuszków dla dzidzi wszystko maja swoje nawet ponos z pieluchami spoko na początku jak by ktoras nie miała to daja bezproblemu... wiec dziwie się ze u was kaza mieć no ale sluzba zdrowia wkoncu

kasik
powiedz mi czy czasem nie puchna ci stopy tak na wysokości kosteczek bo ja tak od jakiegoś czasu czuje nawet palce u dloni mam jakies inne oj woda się zatrzymuje
 
reklama
mimi lekko mi puchna ale doktorek sprawdzal i powiedzial, ze owszem sa lekko spuchniete ale nie mocno wiec na tym etapie to normalne. Dlonie raczej mi nie puchna bo problemu z zalozeniem obraczki nie mam, chyba, ze jest za cieplo w domu, wowczas lekko tak ale rzadko.
 
kasik u mnie tak samo doktor powiedział ze to normalne bo wsumie tak na oko to tego jakos bardzo nie widaćwiec mam się tym nie przejmować bo jako takich obrzekow nie mam a paluchu to tylko ja czuje jak zginam z obraczka tez nie mam problemów wiec widać nie jestem sama wsumie to tez już te tygodnie co najwięcej wody się zatrzymuje przytylam 12kg do przodu wiec nie jest zle chyba a mam taka chec na slodkosci ze masakra :))) no ale jak będę karmic to szybko się pozbede bo dietka będzie tak czy tak :))) no i mój M często na wyjazdach wiec z maluchem ja zostaje wiec zabardzo nie będzie miał mnie kto wyreczac...
o KTG to zależy od lekarza bo u mnie wszystko książkowo i badania i nic nie wskazuje na wcześniejsze przyjcie malucha na swiat, dobrze jej tam w norce i nigdzie się nie pcha :))) a jednak on zaczyna KTG od 35tyg i tak co tydzień albo co dwa tygodnie no ale co lekarz to lekarz a my kochana jednak dobrze o tym wiemy :))) swoje poprzechodzilysmy... ale na pewno w szpitalu będziesz miała zrobione tymbardziej ze ty już tuz tuz na wylocie ja mam dopiero na ok 24 kwiecień i termin do przodu się nie przesunal bo dzidzia nie jakas dużo CC tydzień wzesniej ale to kazda tak ma bo do CC to chyba nie trzymają do samego końca... cos mi mowil ze 39tydz bo za wczas tez nie ma co robic bo jeszcze się patrzy jaka dzidzia duza
 
Ostatnia edycja:
mi mi w moim szpitalu trzeba mieć ukończony 39tc także cc praktycznie robią w 40tc. no ale co szpital to inne zasady.

Liskka, ja wagę mojej córci też planuję na ok. 2400 w 33tc. No ale zobaczymy. Może mały łasuch zwolni z podjadaniem i ostatecznie jej waga będzie taka akurat do rodzenia sn :tak:
 
Liskka kupiłam te pampersy z Lidla i powiem Ci ze szału nie ma... Co prawda zużyłam dopiero 2szt ale same w dotyku sa słabe, jak taka ceratka, pampersy pampersa lub te polskie biedronkowe sa fajniutkie, takie delikatne a te twarde. Co do chlonnosci to narazie nie moge nic powiedziec. Aha i sa wieksze niz te z pampersa lub dady.
 
Bziumelka, hmm a kupiłam juz chyba 3 paczki ich :p trudno trzeba bedzie zużyć :) pampersy oryginalne tez mamy, ja w dotyku nie widze tak dużej różnicy, i "pachną tak samo". Jak sie nie sprawdza to bedziemy szukac dalej, a Dady u nas nie ma niestety. Ja i tak planuje używać wielorazowych z ekologicznymi jednorazowymi wkładami ale tylko w domu i w dzien. Na noc i na wyjścia potrzebne mi te zwykle.

Ed. A po użyciu tez sa bardZo sztywne i twarde ?
 
Ostatnia edycja:
Liskka moze na rynek hiszpanski wychodzi jakas lepsza seria niz na polski, czesto tak niestety jest. ja kupilam paczke "3" 38szt, ultra cienkie ale była jeszcze paczka 80szt bardziej przewiewne, wiec moze tamte sa lepsze... Cholera wie. jak dla mnie za bardzo sztywne przed i po. Ja tez myslalam nad tymi ekologicznymi ale jakos za duzo roboty mi sie wydaje... chyba Medelikara korzysta z takich.
 
Bziumelka, dzięki za info. Zobaczymy jak u nas sie sprawdza, moze byc tak jak piszesz . Czytałam tez o nich na blogu domowatv i miała je bardzo wysoko w rankingu.

Kikifish87, pij dużo dużo wody, i sama żurawinę suszona jedz. Z tabletek nie pomogę :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
kiki w aptece jest zurawina w tabletkach forte ja taka stosowałam a bakterie w moczu to norma w ciąży... mi akurat pomogla ta zurawina ale tez dużo pilam wody
 
Do góry