reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

dzieki za rady. zalece jutro do apteki

a jeszcze jedno . dostalam karte ciazy i dr kazala mi isc na konsultacje internistyczna i stomatologiczna.
wy tez tak miałyscie? czy na konsultacje intern. moge isc do rodzinnego??
 
reklama
kiki możesz isc do rodzinnego ja akurat nie bylam bo tyle co przed ciaza miałam ekg i badana bylam pod prawie każdym katem wiec wiedziałam ze nic mi nie jest chorować tez nie chorowałam dentyste tez odpuscilam bo kilka miesięcy przed ciaza robiłam zeba i przeswietlenie całej szczeki czy czasem jakiś stan zapalny się nie robi ale wszystko czyste bylo i reszte miałam ok przepatrzone wiec stwierdziłam ze nie musze isc dopiero teraz po porodzie się wybiorę na przegląd zebow bo pewnie cos wylezie :)))
 
Dziewczyny, u mnie po mału zaczyna sie coś dziać. Co prawda to jeszcze nie "TO" ale widze ze po mału zaczyna czop odchodzic. Czuje też mocny ucisk małego na spojenie łonowe. I cukier , który niby przed porodem w cukrzycy zaczynają sie normowac, zaczełął spadac !! Tak wiec zobaczymy na ile to zwiastuny. Pisze tak dla wszystkich którzy wczesniej czy później bedą doszukiwac się objawów.
 
Kasik, nie bardziej niz ostatnio. Różnie z tym bywa. Poprzedniej nocy wstawałam 5 razy, dzisiejszej raz. W dzien chodze dosyc czesto i w sumie nieza wiele oddaje. Wiec chyba ucisk jest. Dzis po spacerze tak mi sie zebrało ze niestety zanim doszłam do domu to troche popusciłam, ale mały tak naciskał ze ledwo doszłam. Generalnie specjalnie duzo chodze zeby mi sie szyjka zaczeła rozwierac.Brzuch mam mocno obniżony już, wiec licze że niedługo sie zacznie.
 
Kotuska bo ja wlasnie nie chodze zbyt czesto do toalety, jak zajme sie czyms to nawet 6-7 godzin nie pojde, nie czuje potrzeby. W nocy wstaje raz ale bardziej z rozsadku bo spie (tzn przewracam sie z boku na bok) okolo 9-10 godzin. Nie potrafie tez okreslic czy brzuch mi sie opuscil. Chyba slabo znam swoje cialo ;)
 
Wykonujecie masaż krocza? Czy faktycznie pozwoli on na uniknięcie nacięcia...? Położna w sumie nic o tym nie mowila , jedynie o ćwiczeniu mięśni Kegla.
 
reklama
Liska ja nie masowalam , i z racji ze nie mogli czekac bo naly nusial juz wyjsc jestem nacieta po pupe. Ale pieknoe starannie pozszywana ze jest lepsza jak byla przed :D
 
Do góry