reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Genna siedze i rycze po opisie Twojego porodu. Dziekuje Bogu, ze jednak zdecydowalam sie na cc, lekko nie bylo ale w porownaniu do tego co Ty przezylas to byl pikus a ja sie nad soba rozczulalam. Mysle, ze to sie nadaje do tv albo przynajmniej do opisania w necie np na stronie rodzic po ludzku.
 
reklama
Witajcie dziewczyny

Gena opis porodu makabra jak Ty to przezyłas?? powinnas nagłosnic sprawe dobrze ze sie wszystko dobrze skonczyło

kotuska nareszcie. Gratulacje!! Witamy Kubusia i ty tez sie naprzezywałas bidulko a jak u małego z cukrem mierzyli mu??

Kasik ja mam podobne odczucia do Ciebie ze sobie ni eporadze ale jakos mi to idzie:)

karmie małego moim mlekiem ale odciagnietym bo cos nie chce ssac cyca bede jeszcze go przystawiac ale nie wiem czy jak poczuł butelke czy bedzie chciał ssac. Tylko sie boje o ta moja laktacje, bo ja rozchulałam az za bardzo teraz musze ja znów ograniczyc tylko jak:/

Mój wojtus poki co je spi i robi w pieluche jest grzeczny kochany a ja rozwalona emocjonalnie, patrze na niego i nie moge sie nadziwic ze jest na swiecie i płacze co chwile ze szczescia ze go mam!

mój poród przeszedł bez komplikacji bo to była cc ale opieka w szpitalu srednia:/ Wage mam juz taka jak zachodziłam w ciaze tylko troche brzuch został mysle ze jeszcze spadnie bo opuchniety. dziewczyny po cc nosiłyscie jakies pasy na brzuch??

ja bym chciała znów byc w ciazy...tak to przeleciało ze szok!

dziewczyny po cc a jak długo krwawiłyscie bo ja dalej jestem na tych podkładach a to juz 6 doba po cc
a i moge prosic linka do mamusiek po inv

to teraz która rodzi??
 
Kasik niestety bardzo to przeżyłam , codziennie o nim myslalam i poplakiwalam , 6/7 tygodni strasznie to przeżywałam , teraz juz lepiej ale mysli po głowie ciagle chodzą :(
Kasik a jak ci idzie z juniorem ? Lepiej?
Ja teraz jestem i rodzicow :) M wyjechał w delegacje wiec nie dałabym rady z psem i Franiem a u mamusi odpoczywam :) siostra i mama skaczą nad Franiem a ja dostaje go tylko na jedzenie :) dzisiaj byłam na spacerku na starych śmieciach :)
 
Joasia pasy poporodowe to jeszxze nie teraz spokojnie , przynajmniej 6 tyg , a na uspokojenie laktacji 2 razy dziennie herbata z szałwii albo mięty :) polecala mi to moja położna bo ja to pływałam w mleku a zamrażalnik pełen mleka ! A co robisz za odciagnietym Nadmiarem mleka?

Mysle ze my po przejściach z zajsciem w ciąże to wszystkie płaczemy zE szczęścia :)

Kotuska jak tam u was?
 
anula mysle ze 14.04 ale mój lekarz ma mi jeszcze dac znac kiedy mam się dokładnie wstawić do szpitala, mowil ze tak 13,14,15 04 Ciecie

wiec dziewczyny teraz na mnie przyszla kolej... a boje się bardzo bardzo bardzo... a do tego lozko miało nam przyjść a nie przyszlo i najprawdopodobniej ja będę w szpitalu a mój będzie lozko skladal no wkurzylam się bo chciałam mieć już wszystko poukładane w sypialni a tu się nie udało ale jakos to ogarniemy... a i spakowana jeszcze nie jestem jakos do mnie nie dociera ze to już... ale może jutro się za spakowanie zabiorę wsumie już wszystko mam
 
Genna powoli przyzwyczajam sie do obowiazkow ale lapie sie na tym, ze robie cos szybko, troche na odwal, zeby tylko krocej plakal np przy zmianie pieluchy. Nawet z proszkiem na pepek sobie nie radze, stosuje juz trzeci dzien ale tylko 2 razy dziennie bo mi szkoda go meczyc. Od dzisiaj pepek lekko brudzi na brazowo, polozna mowila, ze tak moze byc i zeby sie tym nie martwic ale to sie tak latwo mowi.

Joasia ja wlasnie chcialam zapytac dziewczyny po cc o krwawienie bo u mnie od trzech dni zanika, byly bardziej jak plamienia bo brazowe a dzisiaj juz prawie calkiem czysto. Polozna twierdzi, ze po cc tak moze byc. Mi zostaly jeszcze 2 kg i spory brzuch ale mam jeszcze do zrzucenia 7 kg z encortonu, chociaz wystarczy chyba 5 i byloby dobrze. Pasy zalecaja po 6 tygodniach.
 
Kasik ja tez tak miałam szybko szybko na odwal bo mały płakał ale moj płakał bo głodny wiec teraz szybciej go biorę do przewijania i kąpania zeby nie płakał :) spokojnie wszystko sie unormuje, a prosze stosuj częściej bo nie odpadnie szybko , ten kikut jakby podważaj i tam pod spod podsypuj , moj tez brudzie na brązowo wszystkie ubranka :(
Kasik kg to w tej chwili najmniejszy problem :) masz w domq kupę szczęścia a kg kiedyś znikną :)
 
lilka dzieki za odpowiedz

Genna a karmisz piersia czy jak?? bo ja odciagam laktatorem i mam duzo mleka czesc w lodówce a czesc zaczne mrozic ale chce sobie troche wyhamowac ta laktacje bo ostro mi leci:) w sumie to moze leciec bo bede mrozic lub ewentualnie wyleje ale zeby zas nie bylo jakis zastojów czy co
 
reklama
Genna jak szybciej go bierzesz do przewijania lub kapania, wybudzasz go? Ja dopiero jak sie sam obudzi i placze przewijam i karmie. Moj glodomor placze wowczas masakrycznie i dlatego robie wszystko szybko i na odwal.

Zaliczylismy dzisiaj pierwszy spacer :) cale 20 minut, tak zalecala polozna. Troche wialo i balam sie czy Juniorowi nie za zimno. Polozna zalecala dwie warstwy ubrania i kombinezon oraz albo kocyk albo ta gora od wozka. Dalam gore od wozka i mam nadzieje, ze Juniorowi nie bylo za zimno, spal caly czas. Przygotowania do spaceru trwaly dluzej niz sam spacer, az sie cala spocilam przy tym ;) Dla mnie to tez byl mega wyczyn bo bylam na dworze pierwszy raz od 10 dni.
 
Do góry