reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
U mnie cisza. Jutro mam ktg. I tak co drugi dzień jak nic się nie wydarzy. W sobotę a najdalej w poniedziałek idę do szpitala. Wolałbym w pon. No i się zacznie indukcja... zastrzyki, balonik, kroplowki... ehh chciałabym tego uniknąć ale coś to moje dziecię uparte
 
Gizas powodzenia i szybkiego porodu ci życzę. U mnie co prawda zaczął się sam i trwał krótko ale u mnie skurcze byly częste ale krótkie dostałam kroplówkę z oxy i w momencie się urodził. Poród był tak szybki że nie zdążyłam dostać znieczulenia:szok:
 
Dziewczyny a słyszałyście o kolejnej zmianie że teraz dziecko urodzone po 1.11 będą miały wpisane w kartotekę czy poczęte naturalnie czy z in vitro? Paranoja jak wejdzie jedna z partii ktora jest przeciwna in vitro to będzie chyba oznaczać te poczęte nie naturalnie:no: Masakra co się dzieje w innych państwach in vitro jest na poczatku dziennym ale my jesteśmy zacofani i to bardzo.
 
Gizas - trzymam kciuki aby się szybko zaczęło samo!!! Niech się modzież już wyprowadza z tego przytulnego brzuszka ;-)

bunieczek - shit, myślałam, ze mnie to jeszcze ominie :baffled: Jakoś zakonotowałam sobie, że dopiero od nowego roku będą znaczyć nasze dzieci... shit, shit, shit... Jakbym żyła na zachodzie nie miałabym z tym problemu, ale tutaj to jakaś masakra - mam takie poczucie jakby piętno stawiali na moim dziecku :-(
 
GizaS kciukasy :-) czekam na wieści z porodówki, i trzymam kciukasy za szybki poród:-p.
ps. U Ciebie cisza i spokój, a u mnie na odwrót, nie dogodzisz....;-)
 
Giza, trzymam kciuki, daj znać po, co i jak i prześlij fotkę dzidzi:-)
Ja też już lada moment się rozpakuję, lekarz pracuje na wizytach nad szyjką;-)Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę już tuliła mojego synka;-)
Bo okazało się, że bierze jednak pod uwagę TP według pierwszego USG, a on wypadł na 27.10;-)
 
reklama
Oh kurcze, dziewczyny! To my już tak zaawansowane w tej ciąży jesteśmy?:-)

GizaS - co chwilę tutaj zaglądam, żeby sprawdzić czy to JUŻ! Ociągasz się kobieto:-p
 
Do góry