reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Madzionga, az serce boli jak sie czyta takie posty[emoji15] Biedne maluszki.
Bede sie za Was modlic co niedziele na Jasnej Gorze (mieszkam w Czestochowie).

Madzionga, jest cos lepiej z maluszkami? Czy caly czas tak samo?

Adasiu i Alicjo, musicie byc silni, bo rodzice Was chca zabrac do domku:*

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :*
Na razie bez zmian. Musimy czekać.
Chciałabym tylko dodać, ze ja nie chciałam nikogo straszyć. jedynie uświadomić, ze sa rzeczy ważne i ważniejsze. A życie i zdrowie naszych Maleństw powinno być zawsze na pierwszym miejscu.
Ja nie czułam skracajacej się szyjki. Tylko skurcze od czasu do czasu.
 
Nika śliczne maleństwo *,*
Martka co do tego czasu to listopad mi wystarczy bo za bardzo się stresuje jednak cała sytuacja i słowami lekarza. Wiem ze będzie dobrze tzn wierze w to ale skyszalam tez różne opinie na temat lezena ze czasem to nie ma znaczenia. Chce dotrwac do tego momentu gdzie już dzieci jak się pojawia to dadzą sobie radę. Narazie do 27 tyg czekam bo wtedy jest 90 procent ze przeżyją teraz niestety 20...a w 30 tygodniu i dalej będzie juz z gorki. Dlatego tak mi się marzy ten listopad żebym mogła sama urządzić pokoik posprzątać i zrobić wszystkooooo
Pisanka mysle ze zamiast ciuchów czy wózka powinnas teraz zadbać o życie i zdrowie maluchów. Uwierz mi, że nie chcesz przechodzić tego co ja czy madzionga i patrzeć na twoje dzieci w inkubatorze i masą kabelków i aparatury! Twoim dzieciom bardziej od wózka potrzebny teraz spokoj i donoszenie ich do bezpiecznego terminu. I nie chodzi tylko o przeżywalny termin, ale wcześniaki narażone sa na wiele chorób wiec na twoim miejscu na prawdę wzięłabym sobie słowa lekarza do serca i leżała żeby jak najdłużej donosić ciąże. Nie narażaj zycia dwoch istot, ktore liczą na odpowiedzialną i troskliwą mama, która zadba o ich zdrowie i życie.
 
reklama
Do góry