reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Agatek, super silny Dzidzius !!!
Dziewczyny, polecam stronke srokao.pl
tam kobitka sprawdza sklady wielu kosmetykow dla dzieci.
mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec.
na przyklad zeby nie stosowac emolium jesli nie istnieje koniecznosc, ze sudocrem jest silnym kremem i lepiej stosowac cos delikatniejszego, itd... :)
bardzo dobre opinie ma seria kosmetykow z rossmana babydream :)
 
reklama
Agatek, super silny Dzidzius !!!
Dziewczyny, polecam stronke srokao.pl
tam kobitka sprawdza sklady wielu kosmetykow dla dzieci.
mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec.
na przyklad zeby nie stosowac emolium jesli nie istnieje koniecznosc, ze sudocrem jest silnym kremem i lepiej stosowac cos delikatniejszego, itd... :)
bardzo dobre opinie ma seria kosmetykow z rossmana babydream :)
No wlasnie slyszalam ze do emolium sie skora przyzwyczaja i o sudokremie zle opinie, ze jest za silny.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też polecam Srokao.pl
I jeszcze hafija.pl o karmieniu piersią - obala mity i stereotypy o kp

Ja osobiscie jestem zwolennikiem naturalnych sposobów pielęgnacji malucha.
Jeśli dziecko nie ma problemów skórnych to nie warto ingerować i używać emolium. Co innego jak trzeba.

Agatek dzielny synek! I jak szybko ssie!jak ma na imię?


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja ciagle na grupie 'kto po invitro' , ale dzis test wyszedł mi pozytywny, 20dpt. Wcześniej oczywiście robiłam juz beta HCG , wyszła , ale niska. 8dpt - 14, 11dpt- 33, 14dpt-76... Przyrost dobry, ale mało tego. W 13dpt- samo HCG 74, progesteron >60, e2-2017.
Dzisiaj test sikany, ktory pokazuje tygodnie ciazy, pokazał 4-5 tydzien.
Moje pytanie:
Czy sa tu dziewczyny, albo słyszałyście o takich przypadkach , ktore miały podobne wyniki do moich i utrzymały ciąże ??
Chciałabym sie cieszyć, ale sie powstrzymuje, dzis ten test, taki wyczekiwany, ucieszył mnie bardziej niz ta beta wcześniej, ale nie moge przestać sie martwić.
Prosze dajcie znać...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też polecam Srokao.pl
I jeszcze hafija.pl o karmieniu piersią - obala mity i stereotypy o kp

Ja osobiscie jestem zwolennikiem naturalnych sposobów pielęgnacji malucha.
Jeśli dziecko nie ma problemów skórnych to nie warto ingerować i używać emolium. Co innego jak trzeba.

Agatek dzielny synek! I jak szybko ssie!jak ma na imię?


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Aniolkowa my tez w szoku, myslalam, ze nie ma jeszcze odruchu ssania, a jednak! Nasz synek to Kostek
 
reklama
Dziewczny zwariuje lezy ze mna sali dziewczyny z non stop ryczacym dzieckiem. Wylo przez wieksza czesc nocy. A jak nie wylo to ta dziewczyna chrapala jak stary facet.. koszmar jakis..
 
Do góry