reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej hej ale duze Twoje Babelki :) Nasz tez dobrze, wazy 2300 g, na jedzenie czasem sie budzi, ale i tak mamy poustawiane budziki co 3godz. A Ty karmisz swoim mlekiem czy mieszanka? My tez dostalismy kilka skierowan, ale myslalam ze bedzie tego duzo wiecej, a mamy tylko do sprawdzenia wzrok, sluch, echo serduszka, bioderka i mamy wizyte u neonatologa i to wszystko. A rehabilitacje na co masz? Nasz wypuscili po miesiacu, takze tez troche polezelismy :) U nas to bylo tak ze czekalismy na 2 kg zeby mozna bylo malego zaszczepic :)
My musieliśmy czekać aż skończą 6 tydzień żeby zaszczepić szczepionka skojarzona ta 5w1. Miały testy przeprowadzone przez rehabilitantki i mieszczą się w normie, ale są w dolnej granicy, więc muszą ćwiczyć :)
A chodzi o to, że większość wcześniaków ma słabe napięcie mięśniowe.
Dzisiaj zaczynamy 8 tydzień :)
 
Dziewczyny, kolekcja newborn w reserved jest w sklepach stacjonarnych, czy tylko online???

Gdzie kupic maluchowi rekawiczki na zime??? Widzial ktos cos? Mam kombinezonik bez rekawiczek.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, kolekcja newborn w reserved jest w sklepach stacjonarnych, czy tylko online???

Gdzie kupic maluchowi rekawiczki na zime??? Widzial ktos cos? Mam kombinezonik bez rekawiczek.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
W smyku są rękawiczki ale nie kupuj samych bo będzie ci potem trudno dobrać czapkę do kompletu a w smyku same duże pompony ,nie ładne.
Szkoda że kombinezon nie ma rękawiczek, zawsze to jakieś udogodnienie
Pokaz jaki masz komhinezon :)
 
Dzieczyny jestem w 9t2d i dostalam od gina duomox. Kicham...boli mnie glowa i trzese sie z zimna...crp uroslo...czy taki antybiotyk moze zaszkodzic plodowi?
To bezpieczny antybiotyk w ciąży, na pewno nie zaszkodzi maluszkowi a nieleczona grypa już może wyrządzić szkody
Oszczędzaj się, wygrzewaj, dodatkowo mleko, czosnek, miód, syrop z cebuli i infekcja odpuści
 
W smyku są rękawiczki ale nie kupuj samych bo będzie ci potem trudno dobrać czapkę do kompletu a w smyku same duże pompony ,nie ładne.
Szkoda że kombinezon nie ma rękawiczek, zawsze to jakieś udogodnienie
Pokaz jaki masz komhinezon :)
Kombinezon kupilam w lumpie, nowy za 40 zl. Zwykly granatowy. Balam sie kupic w sklepie i wydac duzo kasy, bo jakby okazal sie za maly to bym byla zla na siebie.
Nie wiem czy nie bedzie za cienki bo nie jest mega gruby. Najwyzej kupie cos potem jak maly sie urodzi, bo mam upatrzony tylko z tym rozmiarem mam zamote.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kombinezon kupilam w lumpie, nowy za 40 zl. Zwykly granatowy. Balam sie kupic w sklepie i wydac duzo kasy, bo jakby okazal sie za maly to bym byla zla na siebie.
Nie wiem czy nie bedzie za cienki bo nie jest mega gruby. Najwyzej kupie cos potem jak maly sie urodzi, bo mam upatrzony tylko z tym rozmiarem mam zamote.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
I tak się pochwal :p
 
Do góry