reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

reklama
Dziewczyny, być może prócz mnie i RITY, jeszcze któraś z Was była na ostatnim zielonogórskim spotkaniu w ramach projektu "Wybieram Macierzyństwo". W każdym bądź razie już dziś na http://www.facebook.com/FotoLAPKINpl i na FotoLAPKIN.pl Fotografia slubna będziecie mogły zobaczyć fotoreportaż z tego spotkania, wykonany przez mojego mężulka :-)
Kolejne spotkanie/warsztaty już w kwietniu - serdecznie zapraszam, świetna inicjatywa dla tych już i dla tych przyszłych rodziców:-) Wybieram Macierzyństwo – ZIELONA GÓRA

3 m-ce i 20 dni - Feliks ma już pierwszego ząbka hihihi dolna jedynka po prawej YEAH! :-):cool2:
 
Ostatnia edycja:
Witam kobietki
no i akcja Panny Młode rusza oficjalnie:tak:
zapraszam wszystkie chętne do rejestrowania się, jeszcze dzisiaj ruszy strona na FB
te, które są chętne a nie maja kiecek, również proszę o rejestrację, i e mail do nas, żebyśmy wiedziały ile kiecek kombinować, ależżżż sie stresuje:)
http://www.majaprzyszlosc.org.pl/zielonagora/
 
Skorupka84, wiem, wiem... sama z tej promocji skorzystałam:cool2: w tesco też ostatnio była fajna promocja, ale na pojedyncze opakowania, a nie na kartony. w każdym bądź razie muszę wreszcie sprawdzić ceny pamperów w Niemczech:tak:
 
hello hellooo:-) u mnie ostatnie dni z corcia,a w przyszlym tyg powrot do paszczy lwa, czyli witaj urzedzie... masakra emocjonalnie jestem cala rozwalona, nawet sie nie spodziewalam, ze az tak bede to przezywac, na szczecie poki co, to miska zostaje z tatusiem 2 tyg, pozniej nastepne 2 tyg z moja mama, a od kwietnia 'promyczek'.. fajnie,ze dziewczyny tak dobrze pisza o tym zlobku, jakos to mnie uspokaja, ale jednak tesknota za bablem bedzie. najwazniejsze,ze jest zdrowa, a reszta sie ulozy :-) pozdrawiam was cieplo i byle do wiosny :-)
 
reklama
Do góry