reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

reklama
Fiolka ja mam podobny tylko innej firmy nie pamiętam teraz jaka to i powiem tak - jak dla mnie te foteliki 0-18kg są za bardzo siedzące mimo 5-cio stopniowej regulacji siedziska. Myśmy przy Starszaku kupili jakoś własnie jak Młody miał z 3 m-ce pojeździł może z tydzień i wróciłam do starego nosidełka i dopiero jak Młody zaczął siadać mając 6-7 m-cy przeszliśmy na ten.
No ale każdy fotelik inny może da się go tak ułożyć żeby był ułożony jak te foteliki nosidełka do 9 czy 13kg.
Drugą sprawą jest to że jak można zrobić fotelik od urodzenia do 5 lat? Teraz wiem że taki fotelik nie jest dobrym rozwiązaniem , no ale człowiek uczy się na błędach.
 
Głównie chodzi mi o użycie go gdzieś w lipcu jak będziemy jechać dużo km nad morze...i na jakieś dalsze trasy.
Teraz mamy taki do 13 kg ale daremna firma od koleżanki więc szukam porządniejszego
 
No to lipcu już mały będzie siedział bo przecież będzie miał 7 m-cy także dla siedzącego polecam dla młodszego odradzam. Ja też kupiłam bo miałam słabej firmy i trochę się bałam podróżować..teraz fotelik czeka aż Rozalka dorośnie :happy2:
 
Fiolka ja polecam firmę Coneco. Ceny mają w miarę rozsądne, bo to dobra, polska firma. Ja mam ten fotelik już od paru lat. Mała w nim siedziała jeszcze do niedawna od któregoś tam m-ca, nie pamiętam już teraz. Teraz jeździ już w siedzisku, choć na dłuższe trasy lepiej miała w foteliku, bo jak zasypiała, to opierała główkę o boczki fotelika, a tak to biedna 'wisi' na pasie :baffled: Mały na razie jest w takim małym foteliku-do 13kg, potem będzie korzystał z tego po Idce :tak: A wygląda mniej więcej tak (chyba już nie ma identycznego modelu, ale ten jest bardzo podobny do naszego), (no i my mamy szaro-czerwony, więc i dla dziewczynki pasował i dla małego będzie :tak:):
CONECO wózki dziecięce, spacerowe, uniwersalne, foteliki, łóżeczka, krzesełka
 
Matę Marysia dostała po córce koleżanki, taka standardowa, dwa pałąki z zabawkami - mamy niekompletne :-p doczepiamy jak nam akurat pasi, na "podłodze" wzory w zwierzątka, np. krówka która szeleści, są wystające kwiatki też szeleszczące i taki kawałek w gwiazdki, że dziecko wpełzając na to może włączyć melodyjkę. Nie widzę na tym żadnej firmy :sorry2: Na FB mamy jakieś zdjęcia na tej macie. Nie jest zła :-) Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, jak mówią :-p
 
Ja mam podobną jak Viv , chyba ona jest baby mix czy coś takiego jeszcze kupiona dla Starszego także lata swoje ma i w tym czasie korzystało z niego 4-ka dzieci :-) Wyślę Ci zdjęcie maty a raczej link do niej ale na prv bo nie chce mi sie kombinowac z umieszaniem na g
 
Fiolka ja mam takie dwie, ale jakoś mały poleży na tym chwile i mu się nudzi :/

3062617029.jpgx.jpg
 
reklama
I ja nie mam maty i zastanwiam sie nad jej kupnem, dla straszaka mielismy, ale byla nam bardzo potrzebna na cwiczenia, zuzyla sie dosc i ja wyrzucilam, teraz nie wiem czy kupic bo to dosc droga sprawa, a na chwile:sorry2:
 
Do góry