reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

Iza ja mam taką torbę Babyono Wielofunkcyjna Torba Spacerowa Dla Mamy opinie użytkowników - Cokupic.pl i również polecam, materiał jest z zewnątrz taki śliskawy (wg producenta lekka i łatwa do czyszczenia mikrofibry),dzięki czemu nie przemaka na deszczu/śniegu, ma dwie duże kieszenie, w każdej foliowe kieszonki i jedną mniejszą, również z przegródkami, łatwo oddzielić dokumenty od reszty pierdół, do wózka mocuje się za pomocą pasków (regulowanych) z klamerką, może być też noszona na ramieniu. Noszę w niej pieluchy, pampersy, podkłady, kosmetyki, dokumenty Młodej, zapasowe ciuszki a miejsca jeszcze mnóstwo. Kupowałam na allegro za 49.99 + 18 przesyłki, nie ma dodatkowych akcesoriów producenta (piszą tam o przewijaku i czymś jeszcze Czarna wielofunkcyjna torba
 
reklama
Dzięki Viv, znalazłam ja na allegro, wygląda całkiem porządnie, ale zastanawiam się jak się ją zaczepia do wózka, na zdjęciach nigdzie nie znalazłam.
 
Już demonstruję ;)
DSCN1862.jpg

DSCN1858.jpg Klamerka dociśnięta

DSCN1859.jpg klamerka maksymalnie długa
DSCN1860.jpgDSCN1861.jpg
 
Miałam tak samo ;) ale tęczowe były obowiązkowe ;-) a niebieskie (133) akuratne do chusty albo zamiast rajtuzek, taką falbankę mają u dołu. Mi się podobały :-)
 
reklama
Fiolka ja bym dała coś zdecydowanie bardziej stonowanego, pomijam że tak jak betiks wolę coś delikatniejszego to dziecko w łóżeczku ma odpoczywać, spać a taka wzorzysta i jaskrawa pościel mam wrażenie że rozdrażnia dziecko:sorry2:
 
Do góry