reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

smutno Nieistotna, dlatego J ma pelno kopii porobionych a nie dalej niz w piatek jednym ruchem reki wyczyscil wszystko ;) cos mu sie omsknela i tez wlasnie odzyskiwal, tylko nie wiem jak to jest jak hdd uszkodzony wszystko zalezy w jakim stopniu itepe, no a jesli chodzi o odzyskiwanie danych w serwisach to nie wiem czy to bedzie takie tanie, chyba ze znasz jakiegos domoroslego informatyka co ci po znajomowsci zrobi ;) w firmie on track, z ktorym wspolpacuje moja stara firma np. juz sama wycena kosztowala kupe kasy...popytam wiec dzisiaj starego jak wroci i napisze wieczorem co mozna zrobic
 
reklama
Nieistotna trzymam kciuki zeby dalo sie odzyskac foty.
Zmobilizowalas mnie i chyba dzis wypale wiekszosc i czesc wywolam bo ostatnio wywolywalam jak Pyza miala 9 miechow.
 
Nieistotna kurcze przykro mi :-(
chyba bym szalu dostala!
ale tak jak pisza dziewczyny jest szansa na odzyskanie zdjec!!!

kurcze musz eswoje wywolac bo jak komp kiedys padnie to bedzie masakra!
 
Ja wszystkie zdjęcia wrzucam na Picase, więc jak padnie to wszystkie mam na serwerze ;-P
Nieistotna, może tak jak Dita mówi, spróbuj odzyskać nie z dysku, a z karty do aparatu - może być łatwiej (tj zrobisz to spoko w domu, dysk jak padł to możesz w domu nie dać rady), a my też kiedyś odzyskiwaliśmy i się odzyskiwały jakieś makabryczne ilości...
 
Kasia a jak odzyskiwaliscie te dane z karty? popodpowiadaj
moja karta byla wiele razy formatowana wiec chyba nic z tego?
dysk poszedl na reklamacje, odesla mi nowy, i mowia ze nie odzyskuja danych, wiec sproboje wyprosic by oddali mi ten uszkodzony, uszkodzenie jest powazne bo nawet nie widac bylo dysku w biosie a normalnie nawet uszkodzony dysk widac w biosie

dobrze tylko ze mam wszystko na biezaco na papierze wywolane jak na maniaczke przystalo mam juz chyba 5 pelnych albumow samych fotek Filipa
 
nieistotna - mój małż ściagnął darmowy program jakiś z instalki.pl z działu ,,odzyskiwanie danych", poszperaj tam. U nas odzyskał mnóstwo zdjęć.
 
Nieistotna, odzyskiwalismy jakimś programem z netu. Ogólnie chcieliśmy wypróbować jak takie programy działają, a to było dobrych kilka lat temu, więc nie wiem co to był za program, na pewno jakiś freeware. Karta była formatowana, kasowane foty w kółko, a odzyskało się tyle, że zapełniło nam cały twardziel i jeszcze by zapisał więcej jakby było miejsce, więc byliśmy w szoku. :happy:
 
reklama
Do góry