reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

Dorka fajne,muszę też zajechac do Biedronki,może dzisiaj po pracy mi sie uda.MAciek wprawdzie pije już z kubeczka,ale na dwór nam by sie przydał nowy bidon.
 
reklama
Dorka fajne:tak:U nas bidon się nie sprawdził w ogóle. W domu i żłobku kubek już od dawna, na plac zabaw i inne wyjścia Kubuś Play lub Kubuś waterr:tak:
 
No wlasnie Misia tez pije z kubkow,ale na dwor bedzie dobry. Kic to pije sie jak z kubka ze slomka tyle tylko ze nie wyleje sie. U nas byly tez wzory z BEN10, Kubus Puchatek,
 
kupiłam jej crocsy z tej aukcji , tylko zamówiłam mniejszy rozmiar, taki 6/7 ( czyli 23/24 )
WYPRZEDAŻ klapki CROCS różne kolory i rozmiary (1612595954) - Aukcje internetowe Allegro
moje ukochane reeboki - miała takie w zeszłym roku, teraz w sklepie nie widziałam więc kupiłam na all:
REEBOK ultra versa shore buggy (81-344491) r.22/14 (1595185768) - Aukcje internetowe Allegro
i superfity w super cenie :-):
SUPER FIT SAND AŻUR 23 WYSYŁKA 0 zł - 50% (1601057949) - Aukcje internetowe Allegro
no i jeszcze zwykłe sandały w smyku, najlepsze że rozmiar 24:szok: a Lena wszystkie buty nosi 22. Ale 22 nie było, z 23 paluch duży wystawał i dopiero 24 wyglądają w miarę przyzwoicie.
 
Wow, faktycznie Pabla nakupiłaś :-) Super buciki! Ja tylko sandałki z odkrytymi paluszkami (z Elephantena) , bo trampki mają
 
Pabla super buciki:tak:chyba też zamówię te crocsy bo widzę w super cenie, u mnie w sklepie te jednokolorowe są po 149zł:confused2:także dla mnie za dużo.
Buciki Kubie kupiłam juz jakieś dwa miesiące temu i w sumie chodzi cały czas w jednych mimo że ma z 5 par:sorry:
 
Dorka fajne te kubeczki. Ja kupiłam swoim dzieciom też tylko inne. Były u nas takie metalowe z dziubkiem. Tasia ma z kubusiem a Bartek z Ben10.
Były jeszcze z Zygzakiem, bardzo ładne ale mój syn już wyrasta:-D
Przydadzą się na wczasy.

Pabla ale zakupy! Super butki. Szczególnie te reeboki mi się podobają.

Tasia ma w tym roku sandałki RenBut. Bardzo fajne. Skórzane, elastyczne, mięciutkie. No i pasują na wąską nóżkę.

Ostatnim naszym super zakupem jest łóżeczko , a właściwie materacyk.
Sprzedałam na allegro nasze łóżeczko turystyczne i kupiłam takie.
ŚWINKA PEPPA ŁÓŻKO MATERAC MATERAC (1609159524) - Aukcje internetowe Allegro

Ja jestem zachwycona. Właśnie przyszło. Dość duże. Lekkie, śliczne i Nataśka happy.
Pakuje się w niedużą torbę. Ekstra.
Na wyjazd wakacyjny czy do babci super.
Może nawet w domu bedzie spała dopóki nie zrobimy jej pokoiku w lipcu. Trzeba się w końcu pozbyć szczebelkowego łóżka dla dzidziołków, nie?
A własnie, nie chcecie kupić?
 
MamaBiN fajowy ten materac:tak:ja zamówiłam sofę dla Kuby ale coś długo czekam:sorry:no nic, jak do tygodnia nie dostanę info o kurierze to będę dzwonić:confused2:no a szczebelkowe będzie dla drugiego dzidzołka:tak:potem pewnie oddam do żłobka:tak:
 
MamaBiN no ja też kupiłam ten metalowy bidon z Toy Story,kurcze ale jak maciek przechyla i ciągnie to mu się zamyka.Mogłam lepiej ten z rurką kupić,ale zniechęciło mnie to,ze nie ma żadnego zamknięcia na ta rurkę i na dworze to wiadomo,jak wyląduje w piachy będzie klops.
Łóżko bardzo fajne:tak:
Pabla ale nakupiłaś:szok: Ja w tym roku oszczędnie kupiłam klumpiki a'la crocsy i sandałki piankowe cos w tym stylu
 

Załączniki

  • 1610868959.jpg
    1610868959.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Kupiłam kilka ciuszków w nowo otwartym "chefalumpku" (lumpeks z ciuszkami tylko dziecięcymi):-p:-):-)
 

Załączniki

  • P5260041.jpg
    P5260041.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 107
  • P5260042.jpg
    P5260042.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 87
  • P5260040.jpg
    P5260040.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 86
Do góry