reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dziś przyszła @. Po 28 dniach. Moje cykle to 30, 35,47, 28. Myślałam że jak się nie ma owulacji to cykle są jakieś wydłużone. Czy się mylę i w krótkich cyklach też nie ma owulacji?
 
reklama
enej- ten cykl to w sumie taki książkowy czyli bardzo dobrze ;-)
aneczek- no nakręcona na Synka jestem bo ile tych bab ma byc :-D z resztą mówię mojemu M że ma się modlić zeby był chłopiec bo później na podpaski nie zarobi :-p
Ale co ma być to będzie, jak będzie Nela to też w cale rozczarowana nie będę, ważne żeby było zdrowe i grzeczne :-)
 
Pije ten inofolic Od początku cyklu i tak się zastanawiam czy to może być przez niego. . Bo ja nigdy w życiu tak nie miałam. Zawsze było 30 dni i więcej. Nigdy mniej
 
Kamii, dziewczyny górą ;-)! Ale masz rację. Najważniejsze, żeby dzidzia była zdrowa. Płeć to drugorzędna sprawa. Choć wiadomo, że zawsze po cichu człowiek liczy czy to na chłopca czy na dziewczynkę.

Enej, cykl książkowy. A obserwujesz siebie? Masz jakieś objawy owulacji? Ból jajników, śluz typowo płodny, może zmiana wyglądu cery i włosów, ochota na przytulanki itp? Z tego co ja wiem, to jak przy regularnych cyklach zdarzy się jakiś nietypowo długi, to można podejrzewać, że był właśnie bezowulacyjny. Natomiast jak są takie rozbujane jak u Ciebie, to raczej trudno powiedzieć. A co to jest ten inofolic? To jakieś zioła są?
 
Inofolic to taki suplement w proszku dla kobiet starających się o dzieci. Ma pomóc wyregulować cykle i często jest polecany dla kobiet z pco. Dużo dziewczyn sobie chwali.
No właśnie zaczęłam siebie obserwować od kilku msc tyle że ciężko mi stwierdzić ból jajników bo mam wzjg i brzuch to mnie co chwile boli. Z tym sluzem to też tak że ja go za bardzo nie dostrzegam. Albo go nie widzę albo go niema. Na to też ten inofolic ma niby pomóc.
 
Czy to możliwe żebym miała śluz plodny w czasie okresu? No tak mi to teraz wygląda. Taka żywa czerwona krew i taka ciagliwa i świecąca... o_O
 
Enej, jeszcze przyszły mi do głowy testy owulacyjne. Niestety one też nie pokażą na pewno czy owulacja będzie, a jedynie skok hormonów odpowiedzialnych za jej wystąpienie. Także jedynie monitoring. A co do śluzu w czasie @ to nie wiem czy może być płodny. Wszystko zależy od poziomu hormonów. Pewnie jak jest zachwiana gospodarka hormonalna u Ciebie, to wszystko jest możliwe.

Agusiek, miałam zapytać jak tam jadłospis Kacperka? Poprawił mu się apetyt teraz, kiedy wróciłaś do pracy? U nas na szczęście obyło się bez komplikacji. Marysia to mały odkurzacz i wciągnie praktycznie wszystko. Najlepiej cudze ;-). Nawet jak zje swój obiadek, to i tak przyrczkuje do nas kiedy jemy i otworzy szeroko buzię, żeby jej też dać. A spróbuj nie dać! Hehe ;-)
 
Ostatnia edycja:
Aneczek stosowałam testy owulacyjne. Tylko w instrukcji było napisane ze kreska ma być równie ciemna jak kontrolną a moje zawsze były jaśniejsze. No i chyba jednak zdecyduje się na ten monitoring. Zapisałam się już do lekarza to porozmawiam z nim o tym.
 
Enej u kiedy masz tą wizytę?

Agusiek hop hop fajnie, że się odezwałas. Miło słyszeć, że pomimo wielokrotnego wstawiania w nocy można jeszcze pracować, bo byłam pewna, że nie.
 
reklama
Kruszka ja mam wizytę 28.01. zapytam też o inofolic. Nie pamiętam już czy na forum pytałam. Ale czy któraś z Was pije inofolic albo inofem?
 
Do góry