reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

Zuzia jakiś czas temu wołala "ee" jak chciala kupkę. Teraz mam wrażenie że nie chce tracic czasu na nocniku i w ogóle najlepiej by o nim zapomniała!:-( Za to sporo wyrazów powtarza - oczywiście po swojemu np: dinda - zamiast winda itp. chyba nie potrafi jeszcze konkretnych literek takich jak r, w, k... A Wasze maluszki je wymawiają? Ostatnio sama założyła bucik na rzep!:-) Ale najbardziej to mnie zaskoczyła jak sama włożyła kluczyk do stacyjki i odpaliła samochód!:szok: Na szczęście był na luzie! Ale tak uwielbia tam siedzieć i wciskać wszystkie guziczki, że nie mam serca je bronić. Czasem siedze z boku i czytam książkę! |Od niedawna sama wchodzi po schodach przy ścianie lub poręczy. Ale jak próbuje podskakiwać to tylko jedna nóżka się odrywa... Uwielbiam patrzeć jak to wszystko się zmienia :tak:
 
reklama
Kaja zmienia sie z dnia na dzien. Pewne rzeczy ktorych sie nauczyla zapomina a robi calkiem nowe. Nowe slowa, nowe zachowania, wszystko to niesamowicie zaskakuje :)
Ostatnio zalapala jak sie jezdzi na rowerku i nareszcie pedaluje!!! Alez to radocha bo uczylam ja kilka razy ale odpuscilam. Nagminnie sprzata i uklada rozne rzeczy, wszysko na swoje miejsce a jak pammpers czy kapcie sa gdzie indziej to podchodzi krzyczy po czym zanisi na miejsce. Oczywiscie rowniez broi i to niesamowicie. A najwazniejsze jest to ze potrafi sie sama bawic, ja moge wtedy posprzatac, ugotowac i popracowac :)
 
martus niezly myk z tym odpaleniem samochodu :) Moja mala siedziala przed kierownica wczoraj pierwszy raz i nie wiedziala czego sie chwycic z wrazenia... sama wlaczyla CD i swoja ulubiona piosenke... tez mnie to zaskoczylo - mala fuksiara!
 
Zuzia po raz pierwszy zrobila sama babę z piasku!:-)Wreszcie! do tej pory musiałam z nią tkwić w tej piaskownicy i je produkować tylko po to żeby mała je mogła niszczyć. Albo sypać piasek do foremek i ubijać żeby ona odwracała... Może sie trochę uwolnię.
 
Oluś umie pięknie liczyć na paluszkach do dziesięciu, rozpoznaje ładnie kolory, śpiewa piosenki i mówi ze mną wierszyki:-):tak:no i zawodowo nabija sobie siniaki;-)
 
Olu gratuluje małego geniusza! niesamowicie szybko się uczy:tak: wielgaśne brawo:happy: Piotruś dopiero zaczyna mówić więc o wierszykach mogę pomarzyć:-D ale chociaż śpiewa "lalalalalalala";-)
 
Hehehe, pamietam jak Ola sie martwila, ze Olis dosc pozno sie rozwijal ruchowo i wtedy mowlysmy, ze pewnie bedzie szybciej niz inne maluchy mowil!!! Chyba sie sprawdzilo!!! Gratulacje takich zdolnosci!!!

Moj jest chyba na poziomie Piotrusia z mowieniem, chyba soie jeszcze poczekamy na wierszyki!!!
 
Gratulacje dla OLisia.Takie postępy w tak młodym wieku:-)BRAVO!!!!!!
U nas aż takich postępów nie ma ,oczywiście baardzo dużo mówi ale bardziej po swojemu a jak pyskuje:-D:-D,liczy do czterech i dalej ni rusz:-D:-D,o kolorkach możemy pomarzyć ale za to mam pokazy mody w domu ,uwielbia się przebierać i ogladać w lustrze a wczoraj jak kupiliśmy sandałki to stał i oglądał swoje nogi chyba z 10 minut w lustrze:-D:-D
A piosenki to wprost kocha ,jak tylko wstaje to od razu krzyczy VIVA i nie ma boli a spróbujcie coś innego włączyć ,obraza stanu i zaczyna wtedy stawać na głowie(dosłownie)i czasami aż się boje jak to robi na płytkach:szok::szok:
 
Brawo, brawo. U nas z mowieniem tak jakos, o wierszykach i piosenkach moge na razie zapomniec. Kinga wiecej mowi i wiecej slow powtarza ale do gadania to jeszcze jeszcze...
 
reklama
Do góry