reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co już umiem- postępy naszych dzieciaczków :D

To i ja napisze postepy Mojej Aleczki :rofl2:
- umie mowic EDEN,DWA , TSY,CSDERY
-mama,tata babcia,babka,dziadzia,Ciocia,Kali - tak mowi na Mojego brata Kamila !! NIE DAM,DAJ, CHCE, LALA, SAMA, DZIECI, CIUCIU, AM, CIASCIO. PISIU to picie ,FRYTA to frytka,LYPKA - rybka , CHLUPY to chrupki ,PILA to pilka,AUTO,umie nazwac postacie z bajek -typu BOB,SAM, i FU FU to Fifi a na banana mowie ALANEK :-D a jak sie Jej pytam czy nalac Jej picia albo dac Jej cos to Ona zawsze odpowiada DOBSE :-)
Na balony mowi BAKA !! Juz powoli zaczyna sama ubierac buty i sie ubirac o dziwo Jej to wychodzi , umie wylaczyc tv pilotem :-D
 
reklama
Wreście u mojej Żabki widać jakieś postępy w pełzaniu... Czasem uda jej się, troszkę samej przesunąć do przodu ale póki co najlepiej wychodzi Jej robienie obrotu (mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi :p)
 
No więc...Nicole umie już sobie tuptać,poza tym to tak jak powiesz aja i Cię uderzy i powiesz,że nie wolno i ma robić ładnie ajka to delikatnie bardzo będzie głaskać, daje buzi sama z siebie,ale najczęściej to psu,bawi się w gonito po całym domku (to na czworaka jeszcze), częstuje swoim jedzeniem (mi nie daje-stwierdziła,że jestem za gruba i,że mam się odchudzić:-D,bo jak chcę ugryźć jej amku to mi zabiera i odsuwa rączkę i się brachta),no i robi kuku,ale to już dawno:tak:
 
Cześć dziewczyny, na tym wątku jestem nowa ale widze znajome mamusie:-) pozdrawiam.

Moja zuzia już ładnie trzyma zabaweczki, nie chce leżeć tylko jak dam jej palce do złapania to pierw siada, a za chwilkę już dźwiga się na nóżki:tak: Głośno gaworzy a jak śpiewam jej piosenkę to gaworzy razem ze mną jakby chciała śpiewać. Codziennie mnie zaskakuje:happy:
 
No to znów ja. MARECZEK od 3 dni raczkuje. Lata jak huragan. Nadal ma 2 ząbki. Już składa sylaby i mówi tata i mama. Klęka na kolana.
U Justynki znaczących postępów BRAK...
 
Gratulacje dla Waszych pociech - robią piękne postępy.

U nas nadal nie ma raczkowania a tym bardziej dreptania. Za to nadal u mojej córci trwa lęk separacyjny, czyli pięknie potrafi sama się bawic ale nie można wychodzić z pokoju bo jest płacz. Pozatym to lubi się wspinać po moich nogach gdy leżę obok Niej a podczas kąpieli chce tylko siedzieć albo ewentualnie leżeć na brzuszku i pluskać się jak rybka (zawsze mokre jest pół dywanu).
Lubi też bawić się w akuku.
No i nauczyłam moja Klaudię witać się. Trzeba wyciągnąć do niej dłoń, powiedzieć "cześć" a ona też rozkłada dłoń jak do przywitania i lekko ją wysuwa do przodu
 
Nicole powoli zaczyna biegać po domku,woła już ładnie mama,tata,dzidzia,baba,iś do psa,tak,nie i ej i jeszcze inne słowa których na razie nie rozumiem...:-pPotrafi wejść na zebre skoczka i próbować jeździć rodeo,pije z kubeczka niekapka. Nooo i zawiesiłam się,ale jak mi się coś przypomni to dopiszę:-p.
 
firnaka - Masz bardzo zdolna córcię. Ja swojej Klaudi wczoraj kupiłam kubek niekapek i zobaczymy kiedy sama nauczy się z niego pić.
 
reklama
A moja Julka pomału wydaje z siebie inne dźwięki niż tylko płacz :-) Raz nawet udało się jej powiedzieć coś w stylu aggu :-D A po za tym to aaa, ee, kh, gh ;-) Główkę podnosi coraz sprawniej i chyba lepiej widzi, bo z uwielbieniem przygląda się ludzkim twarzom. I jak się do niej gada to się śmieje ;-)
 
Do góry