reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na kolkę

Jeśli problem kolki i wzdęć u Waszych Pociech spędza Wam sen z powiek a wszystkie inne sposoby łącznie z suszarką i bujaniem na rączkach zawiodły, a Dziecię nadal się bardzo męczy to najwyższy czas, by spróbować kropli***SAB SIMPLEX***30 ml Doskonałe w walce z kolką niemowlęcą oraz wzdęciami. DAWKOWANIE: 0,6 ml=15 kropel do każdego mleka/posiłku*. Krople są całkowicie bezpieczne i nie wchłaniają się do organizmu. DATA WAŻNOŚCI:04.2012 Producent Pfizer Cena 25zł +6zł za przesyłkę poleconym priorytetem (pobranie 13,50zł) Kontakt gg 6689088, tel. 507565819, mail jasmin30@onet.eu Mam również w sprzedaży krople Lefax firmy Bayer 45zł + przesyłka 6zł
 
reklama
ja tez posiadam Sab Simplex - zostaly mi 3 opakowania i jedno rozpoczete :-)
Krople byly kupione w niemieckiej aptece, ale paragon gdziesz przepadl :-(

jesli ktos potrzebuje to prosze o kontakt na PW :-):tak:
 
Oferuję Sab Simplex - krople na kolkę.
PRODUCENT: Firma: PFIZER
szybka wysyłka - również za pobraniem



tel 609-352-805
gg 6108423
sylwka81@poczta. fm



możliwy odbiór osobisty - Zielona Góra

Cena: 25 PLN
 
Jeśli problem kolki i wzdęć u Waszych Pociech spędza Wam sen z powiek a wszystkie inne sposoby łącznie z suszarką i bujaniem na rączkach zawiodły, a Dziecię nadal się bardzo męczy to najwyższy czas, by spróbować kropli***SAB SIMPLEX***30 ml Doskonałe w walce z kolką niemowlęcą oraz wzdęciami.
DAWKOWANIE: 0,6 ml=15 kropel do każdego mleka/posiłku*. Krople są całkowicie bezpieczne i nie wchłaniają się do organizmu.
DATA WAŻNOŚCI:06.2012
Producent Pfizer
Cena 25zł +6zł za przesyłkę poleconym priorytetem (pobranie 13,50zł)
Kontakt gg 6689088, tel. 507565819, mail jasmin30@onet.eu
Mam również w sprzedaży krople Lefax firmy Bayer 45zł + przesyłka 6zł
 
Mam do sprzedania! ORYGINALNE NIEMIECKIE! kropelki na kolki i wzdęcia dla niemowlaków SAB SIMPLEX ORYGINALNE NIEMIECKIE, NAJTANIEJ . Sprzedaje ORYGINALNE zakupione w aptece. Kropelki zostały sprawdzone na moim synku i działają rewelacyjnie! To nie jest czeska lub francuska podróba ze słonikiem . Nie oszczędzaj na dziecku . Cena 49 zł za sztukę ( 30 ml ) + koszty przesyłki ( paczka priorytetowa 11 zł ) ( paczka priorytetowa pobraniowa 17 zł ) . Przy większych ilościach Legnica i okolice dowóz gratis .Dozowanie O ile lekarz nie zaleci inaczej, proszę stosować się do tych instrukcji, w przeciwnym razie lek może nie działać właściwie!Niemowlęta: do każdej butelki (chodzi o butelkę z mlekiem itp.) dodawać 15 kropli.Sab simplex miesza się bezproblemowo z innymi płynami, np. z mlekiem. U niemowląt karmionych piersią można zaaplikować za pomocą małej łyżeczki bezpośrednio przed karmieniem. tel 784-097-126
 
SAB SIMPLEX oryginalny niemiecki produkowany w Berlinie najtaniej (NIE CZESKI PRODUKOWANY WE FRANCJI ZE SŁONIKIEM)
35zł + koszt wysyłki
Istnieje możliwość odbióru osobistego w Poznaniu
DATA WAŻNOŚCI 2013
TEL: 781805411

 
SAB SIMPLEX oryginalny niemiecki produkowany w Berlinie najtaniej (NIE CZESKI PRODUKOWANY WE FRANCJI ZE SŁONIKIEM)
35zł + koszt wysyłki

Istnieje możliwość odbióru osobistego w Poznaniu
DATA WAŻNOŚCI 2013
TEL: 781805411
 
SAB SIMPLEX oryginalny niemiecki produkowany w Berlinie najtaniej (NIE CZESKI PRODUKOWANY WE FRANCJI ZE SŁONIKIEM)
35zł + koszt wysyłki priorytetowej:
- 15zł pobranie
- 7zł przy wpłacie na konto
Istnieje możliwość odbióru osobistego w Poznaniu
DATA WAŻNOŚCI 2013
agnieszka69690@buziaczek.pl
TEL: 781805411
 
DOSTEPNY W POLSCE !!
Mam faceta ktory to sprzedaje w polsce oryginał z nimieckiej apteki kupilam małemu i przeszlo :) wkoncu najlepszy lek !! chcecie to jest do niego numer ! -500 364 349
moj mały juz zdrowy :)
 
reklama
Do góry