reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co raz bliżej... czyli wszystko o porodzie.

no, poród wykrakany:)
a ja się zastanawiam czy będę wiedziała że tu już jeżeli mi wody nie odejdą.
i do tego od duższego czasu mnie krocze mocno boli i strasznie mi kości tam strzelają....


oj mam to samo, tez mi cos strzela , jak sie na lozku przewracam i sobie noga na koldre chce narzucic to same trzaski leca

a mlody mnie tak bombarduje po C*** ze masakra
to boli a co dopiero bedzie pozniej :szok:
 
reklama
Ja właśnie stwierdziłam, że tą ciążę jeśli chodzi o końcówkę znoszę najgorzej. Mój lekarz skwitował to w prosty sposób - "nie da się ukryć, że nie ma pani juz 30 lat jak przy pierwszej ciąży". No i ma facet rację.
Boli mnie chyba wszystko co może boleć, brzuch mi ciazy niesamowicie, czuję sie jak bym miała za chwilę znieść wielkie jajo ...
 
laseczki a slyszalyscie o czyms takim ze jak wody odejda i sie nie wie czy dziecko jest w kanale rodnym czy nie to nie powinno sie ruszac do przyjazdu karetki?
mi rok temu na sr mowila polozna ze jak dziecko nie siedzi glowka fest to pepowina moze wyjsc przed glowke i sie zacisnac
ktos was przed tym przestrzegal?
 
tricolor- w pierwszej ciąży nie wiedziałam co to ból krzyża , a teraz cały czas mi strzela,szok: mam to samo wydaje mi się, że chyba się rozlecę na kawałki w trakcie porodu:-)
 
laseczki a slyszalyscie o czyms takim ze jak wody odejda i sie nie wie czy dziecko jest w kanale rodnym czy nie to nie powinno sie ruszac do przyjazdu karetki?
mi rok temu na sr mowila polozna ze jak dziecko nie siedzi glowka fest to pepowina moze wyjsc przed glowke i sie zacisnac
ktos was przed tym przestrzegal?
Pierwsze słyszę, Jak mi z Tosią wody odeszły trochę poczekałam aż przestanie ze mnie lecieć jak z kranu ( oczywiście na sedesie:-)) ubrałam się i małż zawiózł mnie do szpitala. Mała nie była wstawiona w kanał, bo potem m.in. przez to, że źle zaczęła się wstawiać miałam cesarkę. Nikt mi nie powiedział, że źle zrobiłam nie wzywając karetki :no:.
 
laseczki a slyszalyscie o czyms takim ze jak wody odejda i sie nie wie czy dziecko jest w kanale rodnym czy nie to nie powinno sie ruszac do przyjazdu karetki?
mi rok temu na sr mowila polozna ze jak dziecko nie siedzi glowka fest to pepowina moze wyjsc przed glowke i sie zacisnac
ktos was przed tym przestrzegal?

chyba chodzi Ci o wypadnięcie pępowiny wtedy rzeczywiście nie można się ruszać i wezwać karetkę
 
laseczki a slyszalyscie o czyms takim ze jak wody odejda i sie nie wie czy dziecko jest w kanale rodnym czy nie to nie powinno sie ruszac do przyjazdu karetki?
mi rok temu na sr mowila polozna ze jak dziecko nie siedzi glowka fest to pepowina moze wyjsc przed glowke i sie zacisnac
ktos was przed tym przestrzegal?
ja tylko słyszałam od położnej że nawet jak wody odejdą to nie ma co się do szpitala spieszyć tylko wszystko na spokojnie, po odejściu wód trzeba urodzić bodajże w ciągu 12godzin. Zdarza się że może wypaść pępowina ale jest to niezwykle rzadkie, i wtedy trzeba natychmiast zakończyć ciążę.
 
Ja bym się bała czekać nie wiem na co po odejściu wód, bo ostatnim razem jak mi odeszły to po 10 min miałam moją na rękach

o kurka ;/ czyli najpierw byly skurcze a pozniej Ci wody odeszły ;/ bo w 10 min to nawte na pogotowie się nie dodzwonie!!


rany od wczoraj czyje się jak słonica!! nie puchnę ale nogi mam tak ciężkie że maskara jakbym byla po pielgrzymce do Częstochowy....wrrrrrrrrrr
 
reklama
Do góry