reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co robić, żeby urodzić geniusza

Slyszalam same pohlebne recenzje o 'Zabawach fundamentalnych".A jak juz jestesmy przy Hicie Mamo to ja,to w 2002 roku bylam jurorem:tak: :-) .szkoda,ze nie mozna byc nim drugi raz,bo dostalam wtedy wszystko co jest potrzebne maluchowi do zycia i rozwoju...Teraz to by mi sie bardzo przydalo,a tak czesc rozdalam rodzinie i znajomym...:-)
 
reklama
Wow Tycia, nieźle.. a jak żeś Ty się do tego szanownego jury dostała? :rolleyes2: A na te "zabawy fundamentalne" to ja się jednak skuszę skoro potwierdzacie że warto, bo nie mam ani sama doświadczenia, ani nikogo kto mogłby mi doradzać jak z dzieciaczkiem postępować żeby rozwijać jak najlepiej jego umiejętności.. także zaufam specjalistom :tak:
 
Wyslalam sms-a i potem losowo oddzwaniali do 10 osob i z nimi rozmawiali.Zadali mi kilka pytan o moja rodzine(glownie dzieci),produkty,ktore polecam przyszlym mamom.Po kilku godzinach zadzwonili,ze wygralm i wtedy zaczela sie lawina gratisowych przesylek:szok: .Dostalam 3 foteliki(w tym 2 maxi cosi),wozek graco,karuzele canpolu,mnostwo ksiazek,mleczek,zupek,soczkow,ubranek,buciki bartka,full kosmetykow dla mnie i dzieci,zabawki same firmowe;-) .To jest nie do opisania,bo mnostwo tego bylo.potem musialam wszytko testowac i opisywac.Zdjecie moje i dzieciakow bylo w mamo to ja,bylismy na gali rozdania nagrod.piekne wspomnienia i prezenty:-) :-D
 
O rrrany ale szczęściara z Ciebie! :laugh2: Tylko pozazdrościć, musiałaś mieć mega frajdę wtedy, super!!! :happy:
 
Dziewczyny jestem po lekturce Zabaw fundaMentalnych (na razie samego Podręcznika) i muszę Wam powiedzieć, że jestem miło zaskoczona tą książeczką :tak: Na początku trochę się skrzywiłam, gdy zobaczyłam że jest taka cieniutka, a wcale mało nie kosztuje :dry: Ale po jej przeczytaniu stwierdzam, że jest niezwykle przydatna dla kogoś, kto nie miał doczynienia z maluszkiem i nie wychowywał dziecka.
Nie miałam wcześniej pojęcia na ile sposobów można stymulować rozwój dziecka, jak mu w tym pomagać, a można to robić niemal na każdym kroku :laugh2: Nawet sobie sprawy nie zdawałam, jak ważne dla maleństwa są proste i mało znaczące dla nas z pozoru czynności... będę musiała ją jeszcze ze 2 razy przeczytać, bo to skumulowana w pigułce skarbnica pozytecznych rad i wskazówek!
Polecam każdej niedoświadczonej mamusi :tak:
 
Joasiek, normalnie telepatia!! wlasnie weszlam na forum zeby zadac ci pytanie o te zabawy fundamentalne. bo pamietam jak nam ta ksiazeczke pokazywalas i faktycznie tania nie byla. a teraz sa jakies za 20 zl na allegro. i wlasnie cienkie. nie wiem czy to to samo?

Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

ktore ty masz joasiek? bo ja zazyczylam sobie na gwiazdke od meza i biedak nie wie o co chodzi. zreszta ja tez nie:baffled:
 
lil kate: Ja też na początku nie mogłam się w tym połapać :happy:

Cały komplecik składa się z:
- Podręcznika "Zabawa jest nauką" (wspólnego dla całej serii 0-6lat) do którego dołączony jest CD
- 2 zeszycików 0-2 lat z ćwiczeniami i poradami i to się nazywa "Zabawy fundaMentalne 1" (tytuły zeszytów: "Chwytam, siedzę, raczkuję" i "Chodzę, mówię, rozumiem")
- 4 zeszycików 2-6 lat z ćwiczeniami i poradami "Zabawy fundaMentalne 2" (tytuły: Coś w ten deseń 1", Rusz ręką 1", "Kocham, lubię, szanuję 1" i "Wielcy i mali artyści")

Na Allegro można jeszcze spotkać karty z różnymi wzorkami, szlaczkami, słowami itd... to pochodzi ze starej serii. Teraz zamiast kart w zestawie jest płytka CD na której jest duzo pierdółek i można je samemu sobie wydrukować.

Ja kupiłam dokładnie TAKI ZESTAW czyli: Podręcznik + te 2 zeszyciki z ćwiczonkami 0-2 lat

Później dokupię jeszcze te 4 zeszyciki dla starszych dzieciaczków :tak:
 
lil kate: To co na Allegro kosztuje 20zł bez opcji "Kup teraz" to jest chyba właśnie stary podręcznik z kartami. Ale bez tych 2 zeszytów. Choć kurczę, nie dam sobie nic obciąć, bo jak się przyglądam to jedno ze zdjęć wygląda jak zrobione z zeszyciku z ćwiczeniami?
Mało to to nie kosztuje, wiem :baffled: ale ja nie kupowałam w zasadzie żadnych innych książek o pielęgnacji czy wychowaniu dzieci, jeszcze tylko "Język niemowląt" Tracy Hogg (nawiasem mówiać też bardzo fajna)... mam za to stertę gazet które podczytuję do poduszki :happy:
 
reklama
Joasiek, dzieki za wyczerpujaca odpwiedz. ja wlasnie zakupilam jezyk niemowlat na allegro, a te zababy fundamentalne zazyczylam sobie na gwiazdke. tak wiec nie wydajac ani zlotowki bede miec ta pozyteczna ksiazeczke:tak: juz sie nie moge doczekac kiedy ja dostane w swoje lapki!!
 
Do góry