reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co warto przeczytać i obejrzeć - czyli dobra książka i film:)

Ja ostatnio jednym tchem przeczytałam "Prezent na święta" Jacquelyn Mitchard. Śliczna i bardzo wzruszająca książka.

A teraz czekam na "Talki z resztą" i "Talki w wielkim mieście" tak dla poprawy nastroju. Czytywałam felietony tego autora w "Dziecku" i zawsze śmiałam się do łez. Mam nadzieję że tym razem się nie rozczaruję.
 
reklama
Nie wiem czy ktoś czytał "Żonę odną zaufania" Roberta Goolricka? Świetny romans w klasycznym stylu, klasycznym czyli mam na myśli na przykład styl Jane Austin.
A Hornby to dobry pisarz, też muszę to przeczytać.
 
reklama
Ja ostatnio kazda wolna chwile spedzam na czytaniu, a to kilka ksiazek, ktore baaardzo mnie wciagnely i nie spalam po nocach byle doczytac do konca ;PP Wszystkie to prawdziwe historie, bardzo tragiczne czasami.
Księżyc we łzach - literatura.gildia.pl - książki, recenzje, artykuły, nowości

Spalona żywcem - opinie o Spalona żywcem

Kwiat pustyni - Książki - WP.PL

W niewoli algierskiego prawa- A.Brahimi

empik.com - Zmuszona do milczenia - Gluck Doris -

A ta swietnie napisana, lekka, pogodna, choc ma troche smutne zakonczenie
Wydawnictwo Znak :: Niania w Nowym Jorku
 
Do góry