reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cola w ciąży

reklama
czemu dziwne???ja jestem teraz w 18 tyg i te z mam ochote na cole z cytrynką chociaż i przed ciążą ta piłam:)nawet w restauracjach tak podają jak się zamówi a nawet są sprzedawane pepsi z cytryną w butelkach...to jeszcze uważam nie są dziwne wybryki ciężarnych..gorzej jak się wcina tak jak ja np nutelle z grzybkami w occie(oczywiście niewielką ilośc)..heehe kobitki przeżyjemy wszystko..buziaki:cool2:
 
Ja piję co jakiś czas colę, bo mam bardzo niskie ciśnienie to raz, a dwa tylko ona mi pomaga w zwalczaniu zgagi (mimo 15tc) nie mogę się z nimi pożegnać...
Ale jeśli się ma nadciśnienie albo kogoś w rodzinie z cukrzycą to może lepiej się wstrzymać, albo sporadycznie pić i nie litrami...
Najważniejsze by zachować umiar..
 
andrewa88 ja mam podobne ciśnienie, ale nie przeginam z cola. Pija ja wtedy kiedy naprawde sie zle czuje, kiedy chcialabym sie napic kawy - ktorej w czasie ciazy nie trawie. Ale maksymalnie szklaneczka dziennie, bo cola nie ma w sobie zbyt wielu dobrych elementow sladniowych i wyplukuje witaminy i inne skladniki mineralne, wiec nie ma sensu. Poza tym nie mozna pic coli przed snem, poniewaz to wielka dawka cukru, ktory pobudza dzisiusia i trudno ci bedzie z zasnieniem bo dzidzia bedzie ozywiona i bedzie kopac jak maly zrebak :)
 
Ja piję co jakiś czas colę, bo mam bardzo niskie ciśnienie to raz, a dwa tylko ona mi pomaga w zwalczaniu zgagi (mimo 15tc) nie mogę się z nimi pożegnać...
Ale jeśli się ma nadciśnienie albo kogoś w rodzinie z cukrzycą to może lepiej się wstrzymać, albo sporadycznie pić i nie litrami...
Najważniejsze by zachować umiar..

ja zgage mam od samego poczatku ciazy. zaczynam wlasnie dzisaj 36 tc i nadal mam ta cholerna zgage ale nic z tym nie robie...
 
reklama
Do góry