reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla biustów :)

witam
potrzebuje strój kąpielowy, jakie sklepy polecacie?
wg moich obliczeń mam 65E - pod biustem 72 w biuście 87
 
reklama
we wszystkich stanikowych o których tutaj piszemy są też stroje kąpielowe (oprócz onlyher, ale z tego co wiem wkrótce ma się to zmienić).
 
Witam mam pytanie odnosnie mierzenia czy po zmierzeniu sie pod biustem trzeba cos odjac bo ja mam 73 pod 81 w biuscie
 
spróbuj z obwodem 70 i 65 cm, zobaczysz którym będziesz się lepiej czuła, ja np. mam pod biustem 74 i noszę obwód 70, bo 65 dla mnie za ciasny:tak:
 
Witajcie dziewczyny... Muszę się Wam pochwalić, że trafiłam na super biustonosz dla mam karmiących, które mają spore cycki :-) Jakaś mało znana firma (przynajmniej dla mnie) Amazonka produkuje zajebisty model Paola. Stanik super trzyma duży biust nie powodując żadnego uciskania, ani wylewania się piersi z miseczek. Początkowo nie podobał mi się, gdy widziałąm go na wieszaku. Dacie wiarę, że babka w sklepie namawiała mnie bym go przymierzyła no i miała rację. Jak go założyłam to oniemiałam. Do tej pory nosiłam stanik firmy Alles bardzo mi się podobał bo ładny wygląd, fiszbinki silikonowe, ale zaczął spłaszczać mi biust i zauważyłam, że moje ciężkie piersi zaczęły się robić bardzo brzydkie (wyciągały się). Ten nowy stanik trzyma mi biust i widzę , że piersi leżą jak trzeba. Szkoda tylko, że ta firma występuje w pojedynczych sklepach w mieście.
Polecam Wam gorąco. Nie wiem dla kogo powstały staniki bawełniane, które nie utrzymują piersi. Załamałam się jak załozyłam takie tam "szmatki" a piersi wypadały mi z miseczki. Uważam, że piersi mamy jedne i żeby nie wyglądały po karmieniu jak u murzynek po kolana trzeba inwestować w dobre biustonosze.
Jeśli któraś z Was trafiła na inny fajny, dobrze trzymający biust stanik dajcie znać też chętnie to sprawdzę i być może nabędę.
 
reklama
Do góry