reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
a moja mała wypycha się z lewej dla odmiany - mam nierówny brzuch :-) taka mała piłeczka mi wystaje po lewej stronie, pewnie nóżki prostuje i tyłek wypina :-D
 
U mnie Mały szaleje od rana! co chwile widzę jakąś część ciałka wystającą z mojego brzusia...Obcy normalnie ;-) ale te ruchy są przyjemne...nie lubię tylko tych po pęcherzu !
Ja mam to samo, mała tak buszmeni w brzuchu że szok!!! Przelewa się w środku aż mnie straszy. I jeszcze wciska mi się w jakieś unerwienie i strasznie mnie przez to boli w pachwinach, normalnie paraliż ani iść ani stać ani kucać :crazy: to już mi się nie podoba :dry:
 
moja mała dziwnie sie przemieszcza, wnioskuję, że sporo urosła - cały brzuch mi się przesuwa a to na prawo a to na lewo :sorry2: i od czasu do czasu dziwnie pulsuje :sorry2: no i co raz intensywniej czuję jak się wierci tak niziutko, nie wiem tak jakby w końcu pchała się do wyjścia, ale jakos kiepsko Jej to wychodzi :dry:
 
Mam pytanko: czy wasze maleństwa zrobiły się teraz może bardziej aktywne??? Moja córcia tak teraz dokazuje że szok:szok:!!! Jak zacznie jednocześnie machać nóżkami, rączkami i główką to mam wrażenie że mi zaraz coś pęknie, wody popłyną i mała wyskoczy:szok:
 
Kasia - u mnie różnie, naprawdę przeróżnie to bywa, są chwile kiedy mała szaleje, a są i takie kiedy normalnie nic, nawet nie drgnie - sama nie wiem, których jest więcej, czy tych kiedy wariuje czy tych kiedy jest spokojna....
 
all4seasons co do wychodzenia przez pępek ( fajnie to ujęłaś hehe ) to moja mała też czasami chyba próbuje tej taktyki. :tak:

Moja malutka coraz spokojniejsza się robi, ale czasami jak nogę do góry wypchnie to skręca mnie w pół, moje żebra mają już dość.
 
Moja znowu chce wyjść po prawej stronie brzucha bo poprostu tak mnie naciska ze szok! Brzuch mam cały krzywy... nie wiem jak jest ulozona ostatnio byla miednicowo a teraz trudno stwierdzic;-)
 
reklama
mój synek jest naprawdę bardzo spokojny. jedyne co robi to się wypina ale to nie jest bolące, po prostu widzę ze po jednej stronie mam większy brzuch a po drugiej mniejszy. czasami nawet sama zaczynam go zaczepiać żeby się poruszył bo aż zaczynam się martwić.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry