reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja w ciągu dnia jakoś za bardzo nie czuje ruchów jestem zajęta codziennymi obowiązkami ale za to w nocy młoda dobitnie daje o sobie znać dlatego jestem spokojna, że wszystko jest w miare ok:tak:
 
reklama
Mój wczoraj na ktg zachowywał się jak dziki koń na rodeo :-D Wyglądało to jakby robił wszystko, żeby zrzucić pasy z elektrodami. Najwyraźniej okropnie mu przeszkadzało, że coś obcego uciska brzuch JEGO mamy :tak:
 
U mnie całą noc cisza:-(. Juz sama nie wiem o co chodzi. Moze jakiegos zatrucia dostalam. Chyba podejde do lekarza zeby zobaczyl z co małą. Tylko brrr jest tak zimno że nie chce sie wystawaić nosa za drzwi:dry:.
 
AdiLea - u mnie też była cisza, teraz cos drgnęła i jestem już spokojniejsza, mam nadzieje, że Twoje dzieciatko tez niebawem da o sobie znak ;-)
 
Mój mały już kilka dni w nocy spokojniutki ale za każdym razem jak się obudzę i go poruszam to po dłuższej chwili odda :-)
Wogóle to od kilku dni spokojny bardzo aż czasami się boję bo potrafi się ponad godzinę nie odzywać ale za to jak się położę to daje czadu że ja się prostuje bo wali mi w żebra :baffled:
 
Moja mała na KTG też kopała nieźle;-)
Ale jak idę spać to mnie kopie z całych sił wyciąga się... a mnie wszystko boli i kłuje.. dopiero zasypiam jak pochodze troche albo posiedze..
 
Te ruchy porównałabym do tai chi . totalne rozciąganie. Mój brzuch już ledwo to wytrzymuje. skoro mu tak ciasno to czemu nie wychodzi.?
 
reklama
U mnie Mały szaleje od rana! co chwile widzę jakąś część ciałka wystającą z mojego brzusia...Obcy normalnie ;-) ale te ruchy są przyjemne...nie lubię tylko tych po pęcherzu !
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry