reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Moj najbardziej ruchliwy byl tak z 2 tygodnie temu. Teraz tez sie rusza, ale jakos mnie i bardziej leniwie.
 
reklama
Moja córcia ma teraz takie dłuższe przestoje. Ale jak tylko zacznę głaskać brzuś żeby się upewnić czy wszystko jest ok zaraz nad moim pępkiem wypycha nóżkę do głaskania:tak:. Super jest :-D
 
moja też dzisiaj mało ruchliwa, tzn. czuję ruchy ale są rzadziej niż dotychczas.
 
Młoda też sie coś nie rusza:dry: wkurza mnie to:wściekła/y: już wole jak mnie boli:sorry2:cała noc miałam spokój i teraz też cisza..........:baffled:
 
Moj maly wczoraj wieczorem sie dopiero ożywił i skopal mnie tak, ze mialam na jakis czas dosyc. Dzisiaj tylko sie kreci od czasu do czasu,ale na szczescie te ruchy nie bolą, ani nie przeszladzają ;-)Moj lokator ma chyba laskotki, bo jak go delikatnie posmyram, to czuje szybkie ruchy, ktore konczą sie ucieczka :-D
 
Ja ostatnio zaczełam małej puszczać kołysanki i o dziwo działa:-p Robi sie spokojna i przestaje maltretować moje wnętrzności. Mam nadzieje ze po urodzeniu efekt bedzie podobny.
 
Moja mala całą noc daje znać o sobie... ;-) jak wstaje to zawsze kopie... a dzisiaj od rana tez bardzo się przeciąga...chyba ma malo już miejsca w brzuszku:tak:
 
reklama
U mnie wczoraj zaczęły się wygibasy. Córcia tak zaczęła fikać że cały brzuch chodził jak galareta. W nocy było to samo. Całe szczęście nie sprawiała mi tym bólu. Jedyne co to trafia na jakiś nerw w nodze że aż mi się źle chodzi.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry