reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ćwiczenia w ciąży

A j nie umiem plywac :laugh:dobre nie taka duza a nie umie ;)kiedys sie topilam wiec mam uraz :(
 
reklama
Tez sie topilam, ale za bardzo lubie wode i taplanie sie w niej, plywanie i w ogole wszystko co mozliwe, zeby zrezygnowac. Zaznaczam, ze topilam sie nie umiejac jeszcze plywac, a nauczylam sie tak czy siak. W tej chwili przeplywam latem jezioro w jedna i druga strone i nie boje sie niczego - jestem po prostu ostrozna. No, teraz to bykm sie moze na cala ta trase nie zdecydowala z wiadomych wzgledow, ale rozmawialismy juz z mezem i bedziemy chodzic z raz albo dwa w tyg na basen :)
 
Też chętnie bym pochodziła na basen, ale samej to nie fajnie, a mój mąż pracuje do późna i nie ma to czasu, w ramach ćwiczeń zostają mi spacery z psem.
 
a ja właśnie mam zamiar sie zapisac na ćwiczenia dla ciążernych w reeboku w Europleksie w Warszawie -może któras z Was mi potowarzyszy?? nie chce przytyć tyle co w poprzedniej ciąży..
zapraszam - wychodzi nawet niedrogo.. a zdrowe to ifajne - przy miłej muzyczce..
 
a ja sie boje zaczac cwiczyc, chyba i tak jeszcze za wczesnie. poza tym to ja jestem strachliwa i nie chce ryzykowac-na poczatku ciazydo 6 tyg., jeszcze jak nie wiedzialam, ze jestem, mialam krwawienia-przeszlo, aleod tej pory bardzo sie oszczedzam i boje robic czegokolwiek! przez to caly czas tylko siedze i sie objadam, co tez wiem, ze nie jest dobre! i co tu robic???
 
Margarita, wychodz codziennie na spacery, takie spokojne, nie nerwowe, wolniutkie... Organizm sam da Ci znac, ze ma juz dosc :)
 
dziewczyny, Wy już jesteście mamami a teraz ja mam ten sam problem . Jestem w 6 tygodniu ciąży. Dotychczas prowadziłam b. aktywny tryb życia - regularnie rower, bieganie, tańce, nieregularnie ćwiczenia oraw domu. Boję się, że teraz przez te 9 m-cy "wypadnę z obiegu" moja kondycja legnie w gruzach. Może jednak znajdzie się ktoś, kto mi poradzi jakie ćwiczenia są dozwolone w ciąży?
 
reklama
dziewczyny, Wy już jesteście mamami a teraz ja mam ten sam problem . Jestem w 6 tygodniu ciąży. Dotychczas prowadziłam b. aktywny tryb życia - regularnie rower, bieganie, tańce, nieregularnie ćwiczenia oraw domu. Boję się, że teraz przez te 9 m-cy "wypadnę z obiegu" moja kondycja legnie w gruzach. Może jednak znajdzie się ktoś, kto mi poradzi jakie ćwiczenia są dozwolone w ciąży?
przy pierwszej ciąży do 5 miesiąca grałam w siatkówkę, wiadomo trzeba uważać, ale ruszać się można, teraz dziewczyny z reguły na piłkach ćwiczą, na pewno coś wygooglasz:-D
 
Do góry