reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas po poronieniu na kolejną ciążę.

Cześć! Przykro mi... Mam nadzieję, że w 2023 wszystkim się wszystko dobrze ułoży! Kiedy wracasz do starań?

Powiem Ci że słyszałam sporo różnych wersji ale jestem już po pierwszym okresie, w piątek miałam kontrolę i wszystko jest już oki. Za mną trochę badań i zero przyczyn, niestety zatem my chyba bedziemy działać od stycznia.
Bardzo się boję znowu tych początków, ale nie chce się poddawać. Nie przeszlysmy tej trudnej drogi by rezygnować tak łatwo.
Mam Cię też w mojej głowie i zaciskam strasznie mocno za nas kciuki, oby już więcej nas to nie spotkało. Wierzę że kolejne święta będziemy już w większych gronach
 
reklama
Do góry