reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czego nie możemy jeść, pić, robić w ciąży?

key ja też na mięso nie mam ochoty, widok surowego mięsa z kurczaka wywołuje u mnie wymioty tak samo mięso mielone...nie mówiąc o tym,że przestałam gotować w domu . Jedynie nieraz mój mąż coś zrobi. Ale oczywiście zjem coś w knajpie jeżeli sama tego nie muszę robić.
A włosy idę robić w tym tygodniu - robię balejage mam nadzieję, że wyjdzie ładnie
 
reklama
Mój mąż z Tymonkiem pojechali sobie w góry i własnie machali do mnie spod schroniska na Szyndzielni - a ja siedzę w domu i im zazdroszczę. Taka nudna niedziela, nawet gotować mi się nie chciało - zrobiłam sobie makaron ze szpinakiem. Tak mi brakuje wypadów w góry. Na przyszły rok koniecznie kupię nosidełko i czy się małemu będzie podobać czy też nie - od wiosny w góry :)
 
A ja mam ogromną ochotę na coca-colę-czasem sobie pozwolę na szklaneczkę,pokusa jest wielka jak jestem w sklepie.słodkie słodkie słodkie ogolnie slodkie tylko i mięsiwa.owocki.ale pomarancze banany grejfruty odpadają.przepadam za lodami są takie dobre carte'door wiśniowe i waniliowe mniam pycha.naszło mnie na pierogi z jagodami ze smietanką:)Mężuś pojechał bez mrugnięcia i kupił jagodki,zrobiłam pierogi .ciąża :)

A wracając do dziwnych zachcianek jakie mają ciężarne to ja z synkiem w jednej ręce miałam rożka waniliowego a w drugiej korniszona i tak zajadałam,a jak mi smakowało mniam:)teraz jak pomyślę to aż mnie wzdryga,a M aż się odwracał:)
Czytałam gdzieś na forum ze ktoś wcinał śledzie z kremówkami:)ot taka ciekawostka:)
 
A ja mam ogromną ochotę na coca-colę-czasem sobie pozwolę na szklaneczkę,pokusa jest wielka jak jestem w sklepie.słodkie słodkie słodkie ogolnie slodkie tylko i mięsiwa.owocki.ale pomarancze banany grejfruty odpadają.przepadam za lodami są takie dobre carte'door wiśniowe i waniliowe mniam pycha.naszło mnie na pierogi z jagodami ze smietanką:)Mężuś pojechał bez mrugnięcia i kupił jagodki,zrobiłam pierogi .ciąża :)

A wracając do dziwnych zachcianek jakie mają ciężarne to ja z synkiem w jednej ręce miałam rożka waniliowego a w drugiej korniszona i tak zajadałam,a jak mi smakowało mniam:)teraz jak pomyślę to aż mnie wzdryga,a M aż się odwracał:)
Czytałam gdzieś na forum ze ktoś wcinał śledzie z kremówkami:)ot taka ciekawostka:)

ja też uwielbiam lody zawsze jakieś zjem, ciacho tez bardzo lubię zresztą lubie słodkie dlatego myslałam, że będzie dziewczynka, a tu zonk, zabobony się nie sprawdziły :)
 
A mi się ostatnio chce tylko mentosów tych owocowych no i coli...jak nigdy mi nie smakowały to teraz no miodzio, a i jeszcze kluski z sosikiem i pieczenią za mną chodzą:) Takie polskie jedzonko i kabanosiki jeszcze...oj ja czuje, że sobie w domciu jak przyjedziemy dobrze pojem;)
 
no to widze, ze mamusie nabieraja apetytu :-)
mnie ostatnio, zadne jakies mieszanki nie biora. ale znow miecho, miecho eh ilez mozna
 
Karolcia-narobiłaś mi smaku na kluseczki zjadłabym z pieczonym schabikiem ze śliweczką i jakąś surówką mniam mniam może kupię jutro schabu i upiekę nawet cos męzuś przebąkkiwał ostatnio ze by zjadł...schab pieczony w mleku:)pychota
 
A mi się ostatnio chce tylko mentosów tych owocowych no i coli...jak nigdy mi nie smakowały to teraz no miodzio, a i jeszcze kluski z sosikiem i pieczenią za mną chodzą:) Takie polskie jedzonko i kabanosiki jeszcze...oj ja czuje, że sobie w domciu jak przyjedziemy dobrze pojem;)

Kochana - tylko nie popijaj tych mentosów colą, proszę. Wiesz
co się dzieje gdy się mentosa wrzuci do coli?
 
reklama
Do góry