reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czego nie możemy jeść, pić, robić w ciąży?

reklama
Ja mam problem ze swoim obżarstwem
im bardziej myślę, że chciałabym nie jeść tym bardziej jestem głodna i koło się zamyka
Dość już tego mam - czasem są takie chwile, że zjadłabym wszystko to co widzę :zawstydzona/y:

Nie wiem jak do końca sobie z tym radzić...
Nigdy nie miałam silnej woli , jeżeli chodzi o jedzenie, zawsze jadłam wtedy, kiedy byłam głodna i może dlatego mi się tak trudno powstrzymać...
Niby nie jestem jakaś gruba, chociaż przytyłam 10 kilo do 27 tygodnia , ale wyrzuty zawsze są :dry:
 
:-D Ja mysle,z e mozesz jesc spokojnie to na co masz ochote, jedynie w ilosciach ograniczaj, za duzo na raz nie jedz, a tak to jedz jak organizm sie domaga :-)

Czyli 22 godziny na dobę hehehe

Chcę już urodzić na prawdę , dość mam załamek wagowych ....
Strasznie mnie to męczy
 
Rodzic jeszcze nie mozesz , za wczesnie :-)
claudia nie przejmuj sie tak waga, dopiero 10 kilo jestes na plusie jakos, nie jest zle :) Slonica nie bedziesz!
Ja podobnie jakos jestem i nie zamierzam sobie odmawiac jedzenia:-p
 
reklama
Rodzic jeszcze nie mozesz , za wczesnie :-)
claudia nie przejmuj sie tak waga, dopiero 10 kilo jestes na plusie jakos, nie jest zle :) Slonica nie bedziesz!
Ja podobnie jakos jestem i nie zamierzam sobie odmawiac jedzenia:-p

wiesz ja też czasem sobie nie żałuję, miałam zawsze dobra przemianę materii i pomimo, że jadłam dużo to nie tyłam tak strasznie, obym wróciła do formy po ciąży szybko
Chce mieć jeszcze jedno dziecko i nie chcę być dużą mamą :-)
 
Do góry