reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czego nie możemy jeść, pić, robić w ciąży?

Claudiu w ciąży normalnie że tyjesz duzo szybciej ale połowa twojej wagi to dzidziuś, wody, woda zatrzymana w organizmie, powiększona macica i większe piersi i o ile nie przytyjemy za dużo to nie będzie problemu tego zrzucić. Po porodzie na dzień dobry jakieś 6kg stracisz;)
 
reklama
claudia świetnie rozumiem Twoje załamki wagowe....ja też mam je często....ale ja od zawsze miałam kopleksy odnośnie swojej wagi i wyglądu....czasem to nie mam nawet ochoty z domu wyjść bo czuje sie jak slonica....nie mam w glowie dobrze pod tym względem:-(

ariska ja Ciebie kochana trzymama za slowo, że 6 kilo to conajmniej starce jak urodze;-) w razie co zloże do Ciebie reklamacje;-)
 
Ja z synem przytyłam 26 kg a po porodzie spadło mi od razu 8kg,i od listopada do maja wróciłam do swojej wagi:) Teraz na plusie mam 10 kg i się tym nie przejmuje:-)Optymizmu troszkę:)nie będziemy cały czas jak hipopatamki chodzić.
Mnie bardziej martwi to ze skóra na brzuchu mi nie wróci do stanu sprzed i zostanie taki flak albo torebka-saszetka jak to ujeła moja kol.:eek:
 
Martusia ja mam podobnie, kilogramami sie nie przejmuje, jedynie czasem sie zastanawiam jak ogolnie moje cialo bedzie wygldalo pozniej ;-)Po pierwszym porodzie troszeczke sie zmienilo ;)
A ja od razu po porodzie mialam -9 kg , kolejne 9 kg stracilam w ciagu 2 miesiecy, a po 4 miesiacach wazylam juz tyle co przed ciaza.
 
ja juz tez sie mniej filmuje waga- bo wiem ze to nie obżarstwo:no:
poza tym wyczytalam ze norma wod jest od 8-13 (afi) a ja mam 14 wiec troche wiecej, do tego od razu mi sie zrobila jedrniejsza skora po odchudzaniu, glownie w brzuchu wiec sorry ale to woda.. a teraz co?:eek: puchne!!!!:szok:
 
No ja się boję wyglądu skóry też , czy nie zostaną fałdy jakieś ....
Staram się smaruje, ale czasem to nic nie daje, więc będzie dużo roboty z sobą po porodzie - tylko gdzie na to znaleźć chęci i czas??

Potem osobiście założę wątek ODCHUDZENIOWY hehehe
 
Dziewczyny ponoć po porodzie jak nas przestanie boleć to sa jakies pasy na brzuch takie ściągające...wiecie cos bliżej?? bo ja tylko slyszalam o tym a nie wiem jak to wygląda nawet...
 
reklama
Widze ze nie tylko ja sie stresuje swoja waga oraz tym jak wrocic do formy po porodzie ;) Staram sie nie martwic tym teraz ale tez czasami mam taka rozkminke czy szybko uda mi sie wrocic do swojej wagi. Claudia trzymam Cie za slowo z tym watkiem ;) bedziemy pozniej odliczac kg w dol ;)
 
Do góry