reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Cześć dziewczyny :) jak sie czujecie ? Ja powoli zaczynam czuć lekki lek przed porodem . 2 mies zostało i wiem ze to tak zleci ze szok . Ja jestem juz ostatni tydzień w pracy i będę miala chwile czasu na ogarnięcie wszystkiego w domu . Jak wasze przygotowywania ??? Moja mała leży główka do dołu i zrobiła sie leniwa :) a jak juz wypchnie mi nogę w prawy bok to muszę ja pukać by dała mi żyć i sie przesunęła:)
 
reklama
Happy79 zazdroszczę ze w ogóle masz mozliwosc cesarski .. Nie przeraża tutejszy sposób . Jeśli dziecko jest nie ustawione poprawnie to dają jakiś płyn do picia . Jeśli nadal sie nie przekręci to ręcznie .. Metody jak ze średniowiecza ... Przeraża mnie to troche . Cesarkę robią jedynie jak naprawdę zycie jest zagrożone
 
Hej Przyszłe mamy!

Nazywam się Agnieszka , jestem studentką V roku psychologii i przyszedł czas i na mnie aby napisać pracę mgr.
Mój temat to "poczucie stresu i sposoby radzenia sobie z nim u kobiet w poszczególnych etapach ciąży"

Piszę na ten temat ponieważ sama jestem w ciąży 28 tydzień :) i mam ogromną prośbę czy wypełnicie dla mnie dwa kwestionariusze i krótką ankietę zawartą w linku poniżej? i pomożecie mi obronić się jeszcze przed porodem? :) zajmuje to około 20 minut.

Z góry dziękuję :)

Link do: Poczucie stresu oraz sposoby radzenia sobie z nim u kobiet w poszczególnych etapach ciąży.
 
Czesc dziewczyny. Własnie wystawilam na allegro zestaw ubranek po córce,ponad 200szt.Rozmiar od 50 do 86. Jesli macie ochote,zapraszam do obejrzenia ,nr aukcji 6147343873.
 
Witam.
Jestem lutowa mamą. Mam na sprzedaż ciuszki po córeczce. Moze są chętne mamusie. Moge sprzedac na sztuki lub komplet.
20160507_121349.jpg
20160507_120825.jpg
20160507_120709.jpg
 

Załączniki

  • 20160507_121349.jpg
    20160507_121349.jpg
    388,1 KB · Wyświetleń: 1 205
  • 20160507_120825.jpg
    20160507_120825.jpg
    419,2 KB · Wyświetleń: 1 211
  • 20160507_120709.jpg
    20160507_120709.jpg
    168,9 KB · Wyświetleń: 1 204
Witam! mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie za to wtargnięcie :)
Czy jest tu jakaś mamusia ze śląska? jestem fotografem dziecięcym i chciałabym zaproponować darmową sesję noworodkową dla maluszka. Jedyne koszty które trzeba ponieść to koszt dojazdu do mnie, jestem z Sosnowca ;)
Na potwierdzenie zapraszam na fanpega kasia dworaczek foto.
Link do: Kasia Dworaczek- foto
mój mail do kontaktu to kasiadworaczek@poczta.fm albo bezpośrednio na fejsbooku.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę szczęśliwego rozwiązania :*
 
Hej dziewczyny, nie wiem czy jeszcze ktoś zagląda na ten tema ale chciałabym do was dołączyć. wiem że założony jest zamknięty wątek dla mamuś czerwcowych. czy jest jeszcze szansa abym mogła do was dołączyć?jak to zrobić? niestety forum odkryłam dopiero niedawno dlatego tak późno chciałabym dołączyć termin mam na 21.06.2016.
 
reklama
Do góry