reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Hej dziewczynki, ale się rozpisalyscie🙂Kurcze ja to przy mojej dwójce szogunkow nie mam na nic czasu😉byłam dziś na wizycie🙂miałam isc później, ale stwierdziłam że chce się uspokoić ze jest zagniozdzona w macicy..I jest🤩lekarz już nie kazal robić drugiej bety bo mówi że już pęcherzyk ładnie widać więc spokojnie i dal skierowania na różne badania🙂do mnie to ciągle nie dociera😛Widzę że u Was to już niektóre 9 tydzień maja🙂Wow🙂u mnie dopiero 5 tydzień 🙂co do cery to u mnie pięknie i to właśnie był jeden z obajawow ciazy, bo zawsze przed okresem mam jedną wielką kroste🙂a teraz jej nie miałam i w poprzednich ciążach też tak bylo😅
 

Załączniki

  • IMG-20240427-WA0000.jpeg
    IMG-20240427-WA0000.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 23
Hej dziewczynki, ale się rozpisalyscie🙂Kurcze ja to przy mojej dwójce szogunkow nie mam na nic czasu😉byłam dziś na wizycie🙂miałam isc później, ale stwierdziłam że chce się uspokoić ze jest zagniozdzona w macicy..I jest🤩lekarz już nie kazal robić drugiej bety bo mówi że już pęcherzyk ładnie widać więc spokojnie i dal skierowania na różne badania🙂do mnie to ciągle nie dociera😛Widzę że u Was to już niektóre 9 tydzień maja🙂Wow🙂u mnie dopiero 5 tydzień 🙂co do cery to u mnie pięknie i to właśnie był jeden z obajawow ciazy, bo zawsze przed okresem mam jedną wielką kroste🙂a teraz jej nie miałam i w poprzednich ciążach też tak bylo😅
Moja trójka też mi dzisiaj żyć nie daje😅 najmłodsza (1,5 roku) ma fazę lęku separacyjnego... albo to przez wychodzące trójki🤷‍♀️ na krok mi nie daje odejść ani się odwrócić, ciągle chce na ręce i zawodzi żałośnie... czekam aż zaśnie żeby trochę odetchnąć... mdli mnie cały dzień🙄 wjechały więc na stół pikantne ogórki w sosie musztardowym😅
 
Podobnie miałam za każdym razem 😉 najpierw wymioty, a potem miałam wrażenie, że puchłam od wody🤷‍♀️ mimo tego, że wcale się nie objadałam... Ale za to po porodach zawsze szybko wracałam do wagi sprzed, więc rzeczywiście w głównej mierze to była woda ;)

Dziewczyny, kojarzycie czy Luxmed ma wizyty do ginekologa na nfz? Kiedyś miałam pakiet od męża z pracy, a teraz nie.
Tak, Luxmed ma wizyty u ginekologa na NFZ w placówkach, gdzie mają podpisane umowy z NFZ :)
 
Moja trójka też mi dzisiaj żyć nie daje😅 najmłodsza (1,5 roku) ma fazę lęku separacyjnego... albo to przez wychodzące trójki🤷‍♀️ na krok mi nie daje odejść ani się odwrócić, ciągle chce na ręce i zawodzi żałośnie... czekam aż zaśnie żeby trochę odetchnąć... mdli mnie cały dzień🙄 wjechały więc na stół pikantne ogórki w sosie musztardowym😅
Ja na szczęście mdłości nie mam😀na razie😅ale w poprzednich ciążach nie miałam więc może w tej też tak będzie. Ale u mnie znowu ochotę na słodycze...ajj uwielbiam je a w ciazy to już w ogóle! Mogłabym je jest cały.dzien😅 choć w ciazy z synkiem uwielbiałam miecho😅kiełbaskę itd🙃
 
Ja na mięso patrzeć nie mogę, jedynie wędline jem, ale to tak 2-3 plasterki w tygodniu. Moja dieta składa się głównie z nabiału, pieczywa i kwaskowatych owoców typu pomarańcze. Płakać mi się chce już, bo strasznie głodna chodzę, ale boje się jeść bo potem mi niedobrze.
Lekarz przepisał mi tabletki na mdłości, ale ja bym wolała ich jednak nie brać.
 
reklama
Ja na mięso patrzeć nie mogę, jedynie wędline jem, ale to tak 2-3 plasterki w tygodniu. Moja dieta składa się głównie z nabiału, pieczywa i kwaskowatych owoców typu pomarańcze. Płakać mi się chce już, bo strasznie głodna chodzę, ale boje się jeść bo potem mi niedobrze.
Lekarz przepisał mi tabletki na mdłości, ale ja bym wolała ich jednak nie brać.
Jakie tabletki dostałaś?
 
Do góry