reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja chyba bym nie uwierzyła,że to moje jakby mi dali syna zamiast córki [emoji23] chociaż powiem Wam,że ostatnio sporo takich historii czytam :o

Ja laktatora póki co nie kupuję,bo nie wiadomo jak z tym mleczkiem będzie,na początku wypożyczę :)

Co do imienia to ja ciągle się waham..mój narzeczony chce Maję i każdemu rozpowiada,że tak będzie ,a ja jakoś nie mogę się przekonać :p
 
reklama
Ja chyba bym nie uwierzyła,że to moje jakby mi dali syna zamiast córki [emoji23] chociaż powiem Wam,że ostatnio sporo takich historii czytam :o

Ja laktatora póki co nie kupuję,bo nie wiadomo jak z tym mleczkiem będzie,na początku wypożyczę :)

Co do imienia to ja ciągle się waham..mój narzeczony chce Maję i każdemu rozpowiada,że tak będzie ,a ja jakoś nie mogę się przekonać :p
Mi się Mają podoba, ale mężowi już nie:)
 
Mnie też boli miedzy piersiami a brzuchem.. Muszę się zbadać. Myslałam , że od stanika, ale i bez mnie bolało.

Siarę mam , ale tylko jak nacisnę sutek. Jak powiedziałam mężowi to tylko skomentował, że w nocy przetestuje [emoji85][emoji16].

Byłam dziś w odwiedzinach u małej Marysi. Jejku tak mi ciężko uwierzyć, że noworodki są aż tak małe. Tuliła się do mnie a mąż mówił , że już nie może się doczekać naszego potomka [emoji7]. Mała jest naprawdę calineczką - ma miesiąc i waży 4 kg- 3400urodzona. Ona chodzi w pepcowych -56 [emoji44].


3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Mnie też boli miedzy piersiami a brzuchem.. Muszę się zbadać. Myslałam , że od stanika, ale i bez mnie bolało.

Siarę mam , ale tylko jak nacisnę sutek. Jak powiedziałam mężowi to tylko skomentował, że w nocy przetestuje [emoji85][emoji16].

Byłam dziś w odwiedzinach u małej Marysi. Jejku tak mi ciężko uwierzyć, że noworodki są aż tak małe. Tuliła się do mnie a mąż mówił , że już nie może się doczekać naszego potomka [emoji7]. Mała jest naprawdę calineczką - ma miesiąc i waży 4 kg- 3400urodzona. Ona chodzi w pepcowych -56 [emoji44].


3jgxskjox8hy3b2y.png
Może zebra ? Bo mnie czasem bola
 
Możliwe , że żebra. Czasem mam wrażenie, że mały mi tak masakruje kopami te żebra [emoji50].

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
@Emkaa ja przetestowalam bez stanika piecze tak samo u mnie... nie wiem to chyba skora bo innej przyczyny nie widze...

w57v9jcgnqknki9s.png

U mnie to samo, piecze i bez stanika.. ale wydaje mi sie ze ta skora jest po prostu podrazniona wlasnie przez stanik bo to jest taki glupi moment w ktorym spod cyckow wyrasta brzuch :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obudził mnie ból żołądka. Normalnie nie wiedzialam co się ze mną dzieje. Taki ból równocześnie z mega wzdeciem. Myślałam że mi brzuch rozwali. Az się cała spocilam. 5 godzina rano a ja się boję juz położyć żeby mnie znowu nie złapało

 
reklama
Obudził mnie ból żołądka. Normalnie nie wiedzialam co się ze mną dzieje. Taki ból równocześnie z mega wzdeciem. Myślałam że mi brzuch rozwali. Az się cała spocilam. 5 godzina rano a ja się boję juz położyć żeby mnie znowu nie złapało


Mnie obudził godzinę temu tez ból brzucha... i chyba jadę sprawdzić do szpitala co sie dzieje bo mnie boli co kilka minut jak na okres tak nisko i promieniuje do krzyża... masakra. Myślicie ze powinnam jechac? [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry