reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Obudził mnie ból żołądka. Normalnie nie wiedzialam co się ze mną dzieje. Taki ból równocześnie z mega wzdeciem. Myślałam że mi brzuch rozwali. Az się cała spocilam. 5 godzina rano a ja się boję juz położyć żeby mnie znowu nie złapało

U nas wlasnie taki wirus byl..bole brzucha mega i z tym wzdecia jakies..ja juz ok a coreczka jeszcze mowi ze ją boli

 
reklama
Ja miałam takie bule jakby w splocie słonecznym szczególnie jak chciałam się podnieść na wprost z pozycji leżącej albo za szybko obruciłam się z boku na bok. Ktoś mi powiedział że to mogą być uciska organy wewnętrzne bo wszystko się ściska i przesuwa do góry ale przeszło.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja właśnie myślę że mała mi tak ucisnela żołądek? Pęcherzyk żółciowy nie wiem bo po paru minutach przeszło ale myślałam że się udusze tak mi ciężko się oddychalo

 
A Wy jak zwykle nastukałyście!

Któraś pisała, że z czerwcówek robią nam się majówki... a ja wczoraj do tego czułam się fatalnie.
W ciągu ostatnich 2 tygodni brzuch mi urósł niemiłosiernie, chociaż waga idzie prawidłowo ok 100-150g na tydzień dla Tosi... dziś zaczynam 36.tydzień, a zważając na fakt że termin mam na 12., pomiary Małej na 6., a moją starszą urodziłam kończąc 38. zaczynam się zastanawiać czy to samopoczucie nie ma z tego wynikać, ale wole sobie nie dopowiadać [emoji6]

Tak jak brzuch rwał mnie na koniec dnia, tak potrafi już na "dzień dobry", ale może to kwestia tego, że mam wrażenie że zrobił się dużo większy...

I doszedł kręgosłup, matkoooo to sobie pomarudziłam [emoji23]

Trzymajcie się dziewczyny, idę na kanapę wielorybić, bo dziś nie lepiej. Pogoda? [emoji16]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A Wy jak zwykle nastukałyście!

Któraś pisała, że z czerwcówek robią nam się majówki... a ja wczoraj do tego czułam się fatalnie.
W ciągu ostatnich 2 tygodni brzuch mi urósł niemiłosiernie, chociaż waga idzie prawidłowo ok 100-150g na tydzień dla Tosi... dziś zaczynam 36.tydzień, a zważając na fakt że termin mam na 12., pomiary Małej na 6., a moją starszą urodziłam kończąc 38. zaczynam się zastanawiać czy to samopoczucie nie ma z tego wynikać, ale wole sobie nie dopowiadać [emoji6]

Tak jak brzuch rwał mnie na koniec dnia, tak potrafi już na "dzień dobry", ale może to kwestia tego, że mam wrażenie że zrobił się dużo większy...

I doszedł kręgosłup, matkoooo to sobie pomarudziłam [emoji23]

Trzymajcie się dziewczyny, idę na kanapę wielorybić, bo dziś nie lepiej. Pogoda? [emoji16]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


A moj brzuch mam wrazenie wcale nie rosnie juz...
Samopoczucie o dziwo bardzo dobre :) wstaje jak emerytka, chodze jak slon... ale spoko ;)
Wielorybie i ja na kanapie ;) juz z rana ogarnelam takze leze :) pogoda beznadziejna zimno i sie chmurzy... zjadlam sniadanie i malenstwo szaleje... :)
Milego dnia !
w57v9jcgnqknki9s.png
 
Ja wczoraj to sie tak wystraszylam.przez pół dnia tak twardy brzuch mi.sie robił [emoji33] nic nie bolało ,a co chwilę mialam kamień zamist brzucha.do tego Rozalka tak mi.sie wypychala po prawej stronie że aż cały bok na brzuchu bolał... takiego cykora miałam bo ja prawie nic niemam do torby do szpital jakby co. [emoji33][emoji53]


5djylbetecfse5n6.png
 
Heloł niedzielne

Ja czuję się kiepsko od powrotu z pt wizyty; krocze, spojenie, szyjka, podbrzusze - wszystko dokucza [emoji17]
Mam skurcze co jakiś czas, ale to te przepowiadacze, męczy mnie to już, a gdzie jeszcze 6 tygodni [emoji15]

Jutro jedziemy do szpitala z synkiem także psychika też nie pomaga się rozluźnić




74703e3kkwoaumma.png
 
Arya88...trzymam kciuki. Nie stresuj się , bo synkowi się to udziela.

A ja po mani i pedi i pogoda taka, że chyba wskoczę znowu do łóżka.
Idealny przepis na niedzielę[emoji6]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja miałam takie bule jakby w splocie słonecznym szczególnie jak chciałam się podnieść na wprost z pozycji leżącej albo za szybko obruciłam się z boku na bok. Ktoś mi powiedział że to mogą być uciska organy wewnętrzne bo wszystko się ściska i przesuwa do góry ale przeszło.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Takie tez mam... i po każdym jedzeniu mnie skręca z bólu... wlasnie tak myślałam ze to moze byc ucisk np na jelita... ale dzis miałam takie bóle bardziej skurcze ale jak sobie siadłam i wzięłam dwie nospy to mi przeszło za jakiś czas. Lekarza mam w środę moze sie to nie powtórzy ale jakby sie powtórzyło to jadę na pogotowie niech mi sprawdza szyjkę i moze jakieś ktg... chyba zacznę pakować torbę w razie jakiegoś pobytu w szpitalu TFU TFU! Bo ogólnie to w proszku jestem... prawie nic nie mam [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry