reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
No powiem Wam ze życie jest niesprawiedliwe... jest tyle złych ludzi na świecie którzy krzywdzą innych i sie całkiem dobrze maja a takie maluszki musza przezywać takie rzeczy.
Termin miałam na polowe czerwca a urodziła sie 30 maja... możliwe ze Dzieki temu nie jest najgorzej bo moze do terminu jej jelitka by nie wytrzymały... jak narazie wychodzi na prosta, widać ze juz ja nic nie boli i ze sobie odpoczywa. Pierwsze dni były tragedia bo sie czułam jakby ktoś mi ukradł dziecko... zwłaszcza ze ja przewieźli do innego szpitala.
Najgorsze dni mojego życia No ale jest juz lepiej wiec tego sie trzymajmy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No powiem Wam ze życie jest niesprawiedliwe... jest tyle złych ludzi na świecie którzy krzywdzą innych i sie całkiem dobrze maja a takie maluszki musza przezywać takie rzeczy.
Termin miałam na polowe czerwca a urodziła sie 30 maja... możliwe ze Dzieki temu nie jest najgorzej bo moze do terminu jej jelitka by nie wytrzymały... jak narazie wychodzi na prosta, widać ze juz ja nic nie boli i ze sobie odpoczywa. Pierwsze dni były tragedia bo sie czułam jakby ktoś mi ukradł dziecko... zwłaszcza ze ja przewieźli do innego szpitala.
Najgorsze dni mojego życia No ale jest juz lepiej wiec tego sie trzymajmy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A na jakimkolwiek usg coś wskazywało na to ze może mieć problemy z jelitami?
 
Hej. Daje znac co z nami... niestety w drugiej dobie malutka musiała przejść operacje ze względu na niedrożność smulkowa jelit... dzis zaczyna 13 dzien i narazie jest na intensywnej terapii ale oddycha sama i wprowadzili jej juz mleczko. Ma zrobiona stomie wiec kupka przez otwór w brzuszku i do woreczka... czekamy na wyniki na cytomegalie i na mukowiscydoze... miało byc Ok, lekarz mnie uspokajał ale niestety narazie lekarze rożne rzeczy mówią i straszą... trzymajcie kciuki za mała Jagodke!
1497282701-aaaaaa.jpeg
1497282714-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochaniutka kruszynka❤ Trzymamy mocno kciuki za powrot do zdrowia
 
A na jakimkolwiek usg coś wskazywało na to ze może mieć problemy z jelitami?

Tak. Na polowkowym miała widoczna echogenicznosc jelit. Lekarze mówili ze możliwe ze takie ma jelitka i nie bedzie nic sie działo, ale tez pytali czy np nie ma kogoś w rodzinie chorego na mukowiscydoze. Miejmy nadzieje ze za kilka miesiecy jak juz połączą jelito cienkie i grube ze sobą to bedzie wszystko pracowało ładnie a niedrożność smulkowa okaże sie wada wrodzona. Za jakiś tydzień powinny byc wyniki badań genetycznych, powinno sie wszystko wyjaśnić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak. Na polowkowym miała widoczna echogenicznosc jelit. Lekarze mówili ze możliwe ze takie ma jelitka i nie bedzie nic sie działo, ale tez pytali czy np nie ma kogoś w rodzinie chorego na mukowiscydoze. Miejmy nadzieje ze za kilka miesiecy jak juz połączą jelito cienkie i grube ze sobą to bedzie wszystko pracowało ładnie a niedrożność smulkowa okaże sie wada wrodzona. Za jakiś tydzień powinny byc wyniki badań genetycznych, powinno sie wszystko wyjaśnić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

W takim razie mocno trzymamy kciuki, by badania wyszły dobrze! Czekamy na informacje!
 
Do góry