reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Po południu odwiedzili nas moi rodzice i zobaczcie jakie są tego efekty [emoji2960][emoji2960][emoji2960][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] pojechaliśmy spontanicznie po wózek całą ekipą [emoji41][emoji41][emoji41]
20181230_183200.jpeg
20181230_180735.jpeg
 
reklama
Na minusie na ostatniej wizycie było -7kg zobaczymy jak w środę ale ważyłam się z tydzień temu i był kolejny kg na minus..może w święta chociaż przybrałam..nie mam mdłości ale jem 2 razy w ciągu dnia i to już się zmuszam..dawna porcje obiadu teraz mam na 3 razy...łatwiej mi owoce wchodzą
Dwa razy dziennie to naprawdę teraz zbyt mało... rozumiem, że nie masz ochoty, ale trzeba jeść z rozsądku, choćby więcej owoców ;)
 
Hej dziewczyny!
Na was zawsze można liczyć to pewnie i tym razem doradzicie coś skutecznego [emoji6]
A chodzi o to, iż od kilku dni mam łupież... Pewnie taki dermatologiczny skutek uboczny ciąży, bo nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu... Jednak nie zbyt eeststycznie to wygląda i źle się z tym czuję.
Co mogę zastosować by się go pozbyć? Bo z tego co czytam szampony typu Nizoral czy Pirolam musiałabym skonsultować z lekarzem, a co wobec tego mogę stosować bez konsultacji?
 
A można wiedzieć jaki jest przedział cenowy na Śląsku w nieruchomościach? U nas w lubelskim jest dość drogo (mam 5km do kopalni węgla). Ceny w Lublinie porównywalne z Wrocławiem.
Powiem ci tak, ja jestem przyzwyczajona do cen tam gdzie mieszkalismy w lubuskim za mieszkanie 70-80m2 placilismy 600zl odstepnego +czynsz do spoldzielni ookolo 450zl. mieszkania nowo wyremontowane i w ogóle. Wiec jak teraz widzę mieszkanie fakt ze 70m2 ale praktycznie do konkretnego remontu, lacznie z wymiana calej kuchni i malowaniem oczywiście na koszt najemcy za prawie 1100zl odstepnego + spoldzielnia okolo 700zl na 3osoby to troche mi sie to nie widzi.
A ceny sa różne zazwyczaj od 700zl wzwyż, z tym ze właśnie zazwyczaj tak do 1200 to sa to kawalerki po 30pare metrow [emoji57]
Ale możecie oprosić o to by właśnie wole zabrali meble;)
Moi lokatorzy właśnie o to mnie poprosili ponieważ maja swoje i uważam, ze to oczywiście bić dziwnego
Rozumiem ale nie kazdy chce i ma gdzie zabrać te meble tak jak wlasnie w tym przypadku dlatego babka chce zeby zostały jak sa...
 
Hej dziewczyny!
Na was zawsze można liczyć to pewnie i tym razem doradzicie coś skutecznego [emoji6]
A chodzi o to, iż od kilku dni mam łupież... Pewnie taki dermatologiczny skutek uboczny ciąży, bo nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu... Jednak nie zbyt eeststycznie to wygląda i źle się z tym czuję.
Co mogę zastosować by się go pozbyć? Bo z tego co czytam szampony typu Nizoral czy Pirolam musiałabym skonsultować z lekarzem, a co wobec tego mogę stosować bez konsultacji?

Ja nie pomoge, akurat tego problemu nie miałam.
 
reklama
Po południu odwiedzili nas moi rodzice i zobaczcie jakie są tego efekty [emoji2960][emoji2960][emoji2960][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] pojechaliśmy spontanicznie po wózek całą ekipą [emoji41][emoji41][emoji41] Zobacz załącznik 929150Zobacz załącznik 929151
Śliczny [emoji7]jaki to model dokładnie ?

No i oczywiście pewnie juz to wiesz ze ten z zestawu fotelik lupina to tylko do wpiecia na wozek jesli nie chesz targac gondoli [emoji6] ale na pewno nie do auta [emoji6]
 
Do góry