reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Jak myślicie ile dziewczyn udziela się na forum,tak chociaż mniej więcej? Zastanawiam się, bo myślę że nikt nie ogarnia kto, kiedy ma poród itd. Dziewczyny przychodzą, odchodzą. Myślę że na zamkniętym już nie będzie tak łatwego dochodzenia jak w tej chwili. Niestety.
Im Nas więcej tym ciekawiej.
Jest na innym watku tabelka ale robiona przez Ces w listopadzie. Tam jest 30dziewczyn. Niestety niektore przestaly sie odzywac a niektóre musialy sie z nami niestety pożegnać wiec ona juz nie jest za bardzo aktualna. Ale ciagle ktos dochodzi to mysle ze grubo ponad 30nas jest [emoji4] jak juz Agatki ogarnie watek zamknięty to na pewno bedzie wiadomo ile dokladnie [emoji4]
 
reklama
Mam podobnie z tymi zakupami. Dziwna sprawa ale nie ma co przyspieszać. Samo przyjdzie to będziemy szaleć.

Ja mam tak samo jeśli chodzi o zakupy dla dziecka. Ubranek narazie wogule nie oglądam, myśle ze jakbym znała płeć może bym już cos podglądała [emoji6] ale czytam o wózkach i naprawdę ciężko będzie się zdecydować [emoji15][emoji15]
 
Jest na innym watku tabelka ale robiona przez Ces w listopadzie. Tam jest 30dziewczyn. Niestety niektore przestaly sie odzywac a niektóre musialy sie z nami niestety pożegnać wiec ona juz nie jest za bardzo aktualna. Ale ciagle ktos dochodzi to mysle ze grubo ponad 30nas jest [emoji4] jak juz Agatki ogarnie watek zamknięty to na pewno bedzie wiadomo ile dokladnie [emoji4]
Tez właśnie podejrzalam ta tabelkę, dużo dziewczyn z tych 30 się nie udziela. Ale za to jest mnóstwo nowych.
 
Tez właśnie podejrzalam ta tabelkę, dużo dziewczyn z tych 30 się nie udziela. Ale za to jest mnóstwo nowych.
Z tego co kojarze to okolo 7 dziewczyn ktore sa w tabelce sie nie odzywa. Z 5 dziewczynami nie wiem co sie dzieje, 2 musialy sie pozegnac z wątkiem wiec logiczne ze ich nie ma [emoji20]

Zobaczymy jak wyjdzie przy watku zamkniętym [emoji4]
 
Z tego co kojarze to okolo 7 dziewczyn ktore sa w tabelce sie nie odzywa. Z 5 dziewczynami nie wiem co sie dzieje, 2 musialy sie pozegnac z wątkiem wiec logiczne ze ich nie ma [emoji20]

Zobaczymy jak wyjdzie przy watku zamkniętym [emoji4]
To ja dużo więcej dziewczyn nie kojarzę...
Pewnie się nie dowiemy jak się czują? Zresztą nic dziwnego. Jak. Można pomóc w takiej sytuacji. Eh aż się przykro robi. :(:(
 
To ja dużo więcej dziewczyn nie kojarzę...
Pewnie się nie dowiemy jak się czują? Zresztą nic dziwnego. Jak. Można pomóc w takiej sytuacji. Eh aż się przykro robi. :(:(
Jestes nowa wiec nic dziwnego ze nie kojarzysz, nie kazda w ciagu ostatnich dni sie odzywala ale tak odzywaja sie kiedy moga [emoji6]
 
reklama
Zdrzemnęłam się dziś popołudniu i teraz zasnąć nie potrafię. Ja ostatnio skusiłam się na 2 ubranka zielonego bodziaka i czerwone spodnie. Z synkiem nawet jak już wiedziałam,że to chłopiec to nie miałam za bardzo ubranek niebieskich. Mnóstwo zielonych i żółtych. Przekonana będę przy porodzie dopiero. Chciałabym coś kupić pod płeć,ale niestety pewnie poczekam do połówkowych. Mój ginekolog ma słabe usg. Po połówkowych napewno też będe robić prywatnie z 2 razy usg. Pasuje mi ten lekarz szkoda tylko,że ten sprzęt słaby.
Na prenatalnych jakoś płci mi nie sugerował-a ja byłam taka spięta,że nawet nie pytałam. Choć widziałam coś jakby dziewczynkowego między nogami. Nie powiem ucieszyłabym się.
 
Do góry