reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja będę robić test Sma. To mega ważne badania i nie wyobrażam sobie tego nie zrobić :)
W Warszawie robia jyz w szpitalach testy na sma wiec ulga.Gdyby nie robili to bym kipila to koszt ok.150zl wiec niewiele w porownaniu z pozniejszym leczeniem.
Ja tez pierwsze dziecko wiek-38.I mam to w d...pie co ktos pomysli bo ja 4 lata sie o to malenstwo staralam i niech mu tylko ktos cos powie😤😡
 
W Warszawie robia jyz w szpitalach testy na sma wiec ulga.Gdyby nie robili to bym kipila to koszt ok.150zl wiec niewiele w porownaniu z pozniejszym leczeniem.
Ja tez pierwsze dziecko wiek-38.I mam to w d...pie co ktos pomysli bo ja 4 lata sie o to malenstwo staralam i niech mu tylko ktos cos powie😤😡
Niestety na Śląsku nie ma refundacji więc muszę kupić sama ale wolę wydać teraz 150 zł niż potem zbierać 10 milionów na lek :(
 
Hej. Ja jestem w takiej sytuacji, przez całą ciążę bylam pod opieką poradni diabetologicznej, insuliny na szczęście nie brałam, wystarczyła dieta. 2 czerwca mam się zgłosić na porodówke, będzie to wtedy 39 tc i będę miała poród wywoływany.
Tylko czy wywołają? Przy pierwszym dziecku zgłosiłam się w 41 tygodniu na wywołanie i trzymali kilka dni nic nie robiąc. A jak teraz będę musiała jechać w 39 i czasem znowu będą trzymać do 42 to masakra.


Co do testów Sma to zamieściłam link parę postów temu, które województwa mają już i robią. Mazowieckie już od kilku miesięcy. Teraz wokół województwa. Niexwiem tylko dlaczego wszystkich województw nie traktują nigdy równo. 😤
 
Województwa w których robią.
 
reklama
A czy zamówiłaś już ten pakiet? Jak długo czekałaś aż przyjdzie? Planuje rodzic w Kato, a jak będzie szybka akcja to w moim mieście [emoji85][emoji23]
Ja zamówiłam w czwartek na wieczór i dziś rano przyszło. Gdyby nie weekend to pewnie 2 dni i by był.
 
Do góry