reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe smakołyki_przepisy :)

Aniknulka wariatko :-D:rofl2: nie chodziło mi o uszczerbienie tylko naprawdę bardzo fajne talerzyki!!! Kwadratowe i bardzo ładne!!!!!!!!!!!!!!!
Wiem kochanie ale ja zawsze staram się wszystko robić dokładnie :rofl2: taka "fariatka" ze mnie a talerzyki to prezent ślubny ;-)

Mamoot zaraz język mi ucieknie
bleeee.gif
pyszności :tak: pochwałki dla małża
 
reklama
Mamoot, ale pyszności. Jak ja bym chciała, zeby mój czasami coś upichcił. Możeby i potrafił, ale nie lubi gotować. Trudno...w innych dziedzinach się sprawdza:tak:
 
A mój mąż dzwonił do mnie dwie godziny temu i mówi siedzę na Polach Elizejskich , jem homara.......a ja mówię mu no a my odgrzewane kopytka:-D:-D:-D
 
ha ha ha magdziarko ja też wolę kopytka:-D:tak:

Mamoot gdzieś ty tak zdolnego faceta dorwała;-):-) ale mi smaka narobiłaś:sorry2: a ja dziś skromnie jeno berlinką się zapchałam :-p
 
A ja chcę faworów natłuc. Ale skucha zapomniałam kupic krupczatki to jedno..a poza tym Olek na 10 do szkoły to do 10ej nie zdąże potem na 12 umówiłam się w parku na spacer o 15 po Olka potem basen i flamenco...nie mówię juz o obiadowych sprawach itp i kiedy te faworki. Gdybym miała mąkę to bym już robiła............
 
ja jadę do teściów a tam już czekają faworki i rogaliki:tak: mniammmm już się doczekać nie mogę na te pyszności;-)
 
A ja chcę faworów natłuc. Ale skucha zapomniałam kupic krupczatki to jedno.. Gdybym miała mąkę to bym już robiła............

A ja mam tylko mi się już nie chce szkoda, że nie mieszkamy bliżej dałabym Ci tej mąki :tak: cóż nie pozostaje nam nic innego jak kupić jutro w cukierni :tak:
 
reklama

Mamoot gdzieś ty tak zdolnego faceta dorwała;-):-)

Dawno temu, w liceum jeszcze tacy chodzili po świecie ;-):-D

Przekażę Marcinowi, to będzie zachwycony pochwałami. Może znów cos dobrego zrobi :-p:-D

Dziewczyny, szukam na jutro przepisu na pączki. Faworki będę robić na ostatki.
 

Podobne tematy

Do góry