reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
No dziękuję Wam kochane moje. Właśnie wróciłam od pediatry i dostałam to cholerne skierowanie do alergologa.
 
Ostatnia edycja:
magdziara rzeczywiście życie Ciebie nie rozpieszcza:-(
ale jest takie powiedzenie "kogo Pan Bóg kocha, temu kłody pod nogi daje" :tak:
Moje życie też nie było usłane różami, ale za każdym razem podnosiłam się i po jakimś czasie okazało się, że jestem szczęściarą: mam kochajcego mężą, własne mieszkanie, dzieciątko w drodze, kończę studia, sytuacja materialna zadowalajca, a pomyśleć, że jeszcze 7-8 lat temu marzylam tylko o tym, żeby spokojnie przespać noc:-(
 
Cześć dziewczyny trochę mnie nie było bo chorowałam a właściwie to jeszcze całkiem nie doszłam do siebie. Przez pierwsze trzy dni to raczej spałam, potem katar jak bandyta i czerwone gardło. Nic pięknego. Już mnie trafiał szlag od tego leżenia, dobrze,że mąż jest w domku to się mną opiekował.:-)
Magdziara- szybko zrób badanka bo niepotrzebnie dziecko szprycować lekami, może być uczulony na kurz , roztocza to często się zdarza. Często wyskakują z tego powodu zmiany na skórze. Niestety w dzisiejszych czasach można zostać alergikiem w każdej chwili. Moja ma 7 lat , ma skazę białkową ale nic poza tym na całe szczęście i mam nadzieję, że się nic nie zdarzy. To co opisałaś zdarzyło się w przedszkolu to woła o pomstę do nieba. Szok. Mówią,że takie zdarzenia wzmacniają człowieka ale ja nikomu takich zdarzeń nie życzę . Mam nadzieję, że teraz to będzie już tylko dobrze.
 
Ja z kolei znam inną teorię tzn. jak się mama zachowuje w ciąży , takie będzie dziecko. Ja w ciąży pierwszej dużo leżałam, byłam spokojna , luzik totalny. Moja mała jest spokojna, grzeczna, więc niby się sprawdziło. Moja siostra w ciąży mało leżała , a jej dzieciak to istny piorunek. Myślę, że można to potraktować z przymrużeniem oka bo charakter jednak odziedzicza się po rodzicach i tak jak ja i mój mąż jesteśmy spokojni, więc i nasza córcia jest taka.
 
ja mam podobnie mata-kow , też z jednej strony chcę a z drugiej byłoby ciekawie tak nie wiedzieć do końca. Mój mąż by tak nawet chciał ale stwierdził, że jestem za bardzo ciekawa i nie wytrzymam . Jak pokaże dzidzia co tam ma to pewnie poznam jednak wcześniej. Mąż chce tym razem wybrać imię dla dzidzi a on się powoli zastanawia wiec wolę mieć czas aby go ewentualnie przekonać do zmiany jak mi się nie spodoba.
 
kasiau30 w tym co piszesz jest dużo racji. Mogę zaobserwować po rodzinie, że jeśli kobieta w ciąży strasznie się denerwowała, złościła itd. aż do przesady (po prostu taki ma temperament) to dzieciaczki są istnymi nerwusami i uparciuchami

a poza tym słyszałam, że naukowcy doszli do wniosku, że "dziecko wygadanie ma po tatusiu, a inteligencję po mamusi" (dokładne słowa mojego wykładowcy:tak:)
 
A ja chyba się spytam, tylko nikomu w rodzinie nie powiem :-p będziemy mogli szybciej zacząć się przygotowywać, już cos kupować, bo potem to nie będzie kiedy, bo kończmy studia, obrona id. A tak będzie kupione szybciej i już.;-)
Tylko jak przekonać do tego męża :baffled: bo zawsze ze mną chodzi na wizyty i na pewno nie odpuści:sorry2:
 
reklama
No wlasnie ja mam podobny problem, bo u mnie ta roznica wynosi dwa miesiace!!! i niewiem co robic!!! chodze do dwuch lekarzy i maja odmienne zdanie na ten temat wg usg na 24 czerwca a z daty ostatniej miesiaczki na 28kwiecien!!! co mam zrobic poradzcie mi!!!
 
Do góry