reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dziubek-ja też tak mówiłam że nawet nie ma mowy o trzecim i mój prawie trzy lata prosił błagał dla niego to drugie więc koniecznie chciał jeszcze jedno więc wkońcu mówie dobra od czerwca odstawiam tabletki jak do zimy się uda to twoje szczęście a jak nie to już mnie nie proś bo już się nie zdecyduje bo będe za stara:-Di jaki traf szybko się udało:-Dtroche ponad trzy miesiące i na teście były dwie kreseczki
 
reklama
Ja mam następną wizytę 2 lutego i wtedy będziemy wypatrywać płci...
Ja częściej mówię do brzuszka "ona", ale to chyba dlatego, że od początku mowiliśmy "pchła", w poprzedniej ciąży mówiliśmy o maluchu "bąbel", więc mówiłam jak do chłopca i się sprawdziło, może teraz też się uda... Byłby to wyjątek z dużego grona naszych znajomych- wszędzie albo dwie dziewuchy, albo dwa chłopy :tak:

anecznik- to prawda, Mozart bardzo dobrze wpływa na rozwój dziecka, ale nie wiem, czy już na tym etapie... Wydaje mi się, że na razie maluchy słyszą tylko określone dzwięki- głównie niskie, pamiętam jak w poprzedniej ciąży moje całkiem spokojne dziecko zawsze bombardowało mi brzuch przy dźwiękach wiolonczeli :-)
iziatcz- super, że wizyta udana i, że wszystko ok!
ewelinka- to faktycznie, szybciutko Wam się udało :-) Twój mąż to fuksiarz :-D

Zaraz idę spać, pa dziewczynki
 
Wróciłam z wizyty niestety nie było USG trudno najważniejsze że wszystko jest ok.
troche sie denerwowałam bo od niedzieli bolał mnie brzuszek co prawda wczoraj mniej a dziś już prawie wcale ale obawy były gin mnie uspokoił że ma prawo boleć bo wszystko się naciąga szczególnie więzadła macicy i nie jest to nic złego tyle ze w poprzedniej ciąży tego nie miałam. Nie było mnie tylko pare godz a tu znów tyle do nadrabiania ale produkujecie tych stron!!!!!!!!!!


Cieszę się że wszystko jest ok:tak::-)

kajdusia widzę że następną wizytę mamy tego samego dnia:tak:
 
dziubek-ja też tak mówiłam że nawet nie ma mowy o trzecim i mój prawie trzy lata prosił błagał dla niego to drugie więc koniecznie chciał jeszcze jedno więc wkońcu mówie dobra od czerwca odstawiam tabletki jak do zimy się uda to twoje szczęście a jak nie to już mnie nie proś bo już się nie zdecyduje bo będe za stara:-Di jaki traf szybko się udało:-Dtroche ponad trzy miesiące i na teście były dwie kreseczki

No i bardzo fajnie, że Cie namówił na trzeciego brzdąca :tak::tak: i widać dobry z niego specjalista skoro pod taką presją mu się udało :-D
 
Witajcie
Zrobiłam tą krew mocz i posiew..ale nie obyło się bez perypetii jakie mają mnie w zwyczaju prześladować:-D
Zmarzłam prawie mnie zasypało ale byłam też dzisiaj u przyjaciółki i pogadałyśmy trochę od razu lepiej się poczułam.
Na badaniu krwi pni pielęgniarka była bardzo nie miła jestem wrażliwa i czasami mdleję a ona do mnie żebym się nie wygłupiała:wściekła/y:
Wkuła mi się 2 razy bo mam kruche żyłki ale im bardziej na mnie krzyczała tym trudniej było jej pobrać krew bo się bałam...
Z posiewem poszło szybciej.
Wyniki z krwi ma odebrać mąż po jutrze a z posiewu we wtorek...
Nie nadrobiłam wszystkich zaległości nie dałam rady jestem już padnięta.
Dlatego życzę wam dobrej nocki i miłych snów
Dobranoc.;-)
 
Witam z rana:tak:
Nie wyspałam się dziś, bo mały kaszlał prawie całą noc...matko znów coś:no::wściekła/y:

Miłego dnia Wam życzę.
 
Witam
ja również nie wyspana:-( od dwóch dni męczy mnie biegunka, wczoraj wkońcu wieczorem wzięlam smecte ale nie bardzo pomogło i do 24 spedziłam w łazience:-(zaraz zaprowadze mała do pzredszkola i spróbuje dostać się do lekarza bo boje sie odwodnienia.
Miłego dzionka
 
Dziewczyny czy wy też podczas ciąży macie częściej niż zwykle ochotę na fast foody :-D Ja teraz to bym jadła tylko to co niezdrowe i dziecku to chyba pasuje :-) Dziś na obiad też dostało pizze i to z mrożonki :zawstydzona/y:

Ja to cały czas mam ochotę na chipsy, orzeszki itp. Staram się, zeby takie rzeczy nie były otwarte w domu, bo od razu się muszę do nich przyssać.

Ewus jak tam po rozmowie z babcią dzieci?? Mam nadzieję, ze uspokoiłaś się. Ale z własnego doświadczenia mogę ci doradzić, jeśli dzieci nie obchodzą, ani ojca ani dziadków, to daj sie na spokój i nie próbuj czegoś wyjaśniać. szkoda nerwów. jeśli oprzytomnieją to oni powinni zabiegac o wyjaśnienia a nie ty. Żyj swoim życiem. masz wsparcie w rodzicach,a to duży plus. Ojca pozwij o alimenty, i pamiętaj o pieniądzach na wyprawkę i na siebie też.


Ja już nie tylko czuję ruchy maluszka, ale tez je widzę. :-) Brzuch sie rusza delikatnie jak maluch kopie, albo układa się w takiego rogala. dzisiaj rano wzięłam rękę M. i przyłożyłam do brzucha, zeby poczuł kopniaczki, ale maluszek za każdym razem sie uspokajał. Śmiałam się, ze czuje respekt przed ojcem :-D

A tak wogóle zyskałam nowe imię. M. mówi do mnie : matka mojego syna :tak:

U mnie śniegiem zasypało. na szczęście można jechać 60km/h, więc nie jest tragicznie.

dziewczyny a czy meczy Was zgaga?? Bo ja mam i nie bardzo wiem co mam brać. Lekarz mówił, z emogę brać Manti. Czy któraś z was walczy ze zgagą i czym???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam z rana!

Pytanko do tych które już czują ruchy maluszków: możecie opisać jakie to odczucie? w jaki sposób się to objawia i czy często...?

Wydaje mi się że czuję ruchy, ale nie jestem pewna czy to już to... :confused:
 
Do góry