reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

anik a ja z Sopotu;-) na kiedy masz termin porodu? i gdzie chcesz rodzić?ja na 20 czerwca i planuje na Zaspie.
ps za pomnialam napisac w poprzedim poscie ze mam ciągle ochotem na figle moim M :tak::tak::tak: normalnie szok ! też Wam tak skoczyło libido w drugim trymestrze???
 
reklama
anik a ja z Sopotu;-) na kiedy masz termin porodu? i gdzie chcesz rodzić?ja na 20 czerwca i planuje na Zaspie.
ps za pomnialam napisac w poprzedim poscie ze mam ciągle ochotem na figle moim M :tak::tak::tak: normalnie szok ! też Wam tak skoczyło libido w drugim trymestrze???

Ja właśnie czekałam na to, że mi podskoczy bardzo, a tu prawie nic. Ehh...może jeszcze to się zmieni :)
 
jem cytrusy non stop, dzis M kupil znow pare kg dla żonki :-D
Heh to mam tak samo jak Ty :tak: za pomarańcze dam sie pokroić :-):-D:-p
To lada dzień już powinny sie pojawić :)

Wizyte mam umówioną na jutro to się jeszcze dopytam co i jak. Jak dobrze pójdzie, to może także zobacze, czy to bedzie chłopczyk, czy dziewczynka :)
To widzę, że obie będziemy jutro liczyć na poznanie płci dzieciaczka :-D któraś jeszcze ma jutro wizytę??
 
Witam
Niestety nie mam za bardzo czasu wczoraj wróciłam padnięta:dry:
Jestem nie wyspana ale może dzisiaj uda się odespać.
mam dzisiaj chyba trudny dzień jestem płaczliwa itp
Umówiłam się na USG na 27 stycznia na 9:45 trochę za późno bo wizytę mam 20 chyba moja doktor za to mi głowy nie urwie:sorry2:
Zgagę mam czasami zwłaszcza po słodkim
A jak tam dzisiaj wasze samopoczucie??
Kasiulka_1980 pisze:
A ja o seksie nawet nie myślę. Dostałam normalnie jakiego obrzydzenia
Ja też tak właśnie mam a jak tam z okazywaniem czułości waszym ukochanym??
 
Ostatnia edycja:
moj M jest wniebowziety z powodu mojej ochoty na sex ;-) mowi ze moge byc w ciaży cały czas hehe, sama czuje sie bardzo sexy- piersi mi sie powiekszyly jakbym sobie implanty wstawiła:-D a i ten okrągły brzusio jest sexy dla mojego M, po poszceniu w pierwszym trymestrze to miła odmiana....trzeba kozrystac bo po porodzie znow post hihi
 
reklama
moj M jest wniebowziety z powodu mojej ochoty na sex ;-) mowi ze moge byc w ciaży cały czas hehe, sama czuje sie bardzo sexy- piersi mi sie powiekszyly jakbym sobie implanty wstawiła:-D a i ten okrągły brzusio jest sexy dla mojego M, po poszceniu w pierwszym trymestrze to miła odmiana....trzeba kozrystac bo po porodzie znow post hihi
Hehe jak znajomi nasi pytają jak tam z sexem mój mąż się śmieje i mówi, miałem nadzieje że żonce opadnie bo już nie wyrabiam:)
 
Do góry