reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

images


DLA JASIA-KAMILKA-OSKARKA STO LAT!!
images
images
images

Twoje pierwsze wielkie święto
mój maluchu uśmiechnięty
Zawsze wesół
pełen werwy
miłą minę masz bez przerwy
nasz maluszku ukochany
bądź nam zawsze tak wspaniały
 
reklama
Klementinka - jak wam dzionek minął:-):-) torcik piekny, robiłaś ten truskawkowy?

eagle - super, że mąż już wrócił do pracy, na pewno to lepiej dla niego nie myśli się o chorobie, przynajmniej u nas tak było, na pewno szybko się ogarniesz i znajdziesz dawny rytm, buziaki:-)

kreatorka - fajnie, że dzień udany:tak: macie jakieś fotki :-)

emalia - zagłosowałam:-)

koriander
- jak wam dzionek z mamą minął?:-)

Lencja - cieszę się, że skaza pokonana, piękny przyrost wagi

Liza, Lenka - gratuluje ząbków

zyrrafko, kasiuj, nadiko, anecznik - dużo zdrówka dla waszych dzieciaczków!

Madziu - dziękujemy za miły spacerek

UWAGA - Majusia się zakochała:-D:-D:-D w Kacperku Madzi, tak się dzisiaj do niego śmiała, ze własnego dziecka nie poznaje:szok::szok:
Madziu mam nadzieję, że serce Kacperka nie jest jeszcze zajęte:-D:-D:-D

A oto Majusia z Kacperkiem, najpierw delikatnie go paluszkiem zaczepiała a potem była odważniejsza by na koniec zaczęli się wymieniać patyczkami i kamyczkami, boooskie:-):-)
Madziu musimy szybko powtórzyć spotkanko:tak::tak:

Zobacz załącznik 359989Zobacz załącznik 359988Zobacz załącznik 359986Zobacz załącznik 359987
 
Dziewczyny dziękuje za życzenia dla Kamila :-)
Jestem padnięta nie mam siły nadrabiać ani pisać, uciekam się położyć bo o spaniu nawet nie marzę. Tak właśnie minęły pierwsze urodziny Kamila :-(
 
Jesuuuuuuuu jaka duchota...
Eagle- Kochana super że mężus już do pracki wrócił - czyli zdrowieje jak mniemam ?:) I cieszę się ze angina sobie poszła! Gratulację dla sześciozębnego Tomaszka!:):*
Gosiu- Piękne zdjęcia!!!!! Cudowna parka z Majuni i Kacperka! Majusia tak dorośle wygląda już:) Piękna z niej Księżniczka!
MadziaM- Kochana ale ten Twój Synek przystojniacha!!!!
Lenka- gratulejszonsy ząbkowe dla Gajuni!
Izia- Dobrze że już choróbsko sobie poszło precz!:) Ja to bym się na takie truskawkobranie wybrała...:(
Anecznik- Kochana zdróweczka dla Kamilka! Biedaczek na pewno się męczy. Oby szybko lekarstwa zadziałały!
Klementinka- Jak imprezkowo-roczkowy dzieonek minął?
Kreatorka- syrenki:) Super że się dzieonek udał!
Zyrafko- Kochana trzymacie się i oby Łukaszek szybciuteńko wyzdrowiał!!!!!Buziaki- przytulaki dla Was:*
Emalio- Kochana jak Ty się masz?

Kochane a ja mam prośbę o kciuki dla Marcelka - synka mojej koleżanki , którą poznałam w szpitalu przed porodem. Od dzisiaj sa w szpitalu znów na badaniach i ten pobyt będzie decydujący w podjęciu decyzji czy wytną mu nereczkę. Strasznie mi przykro że ich to musi spotykac bo to na prawdę wspaniali, dobrzy i przekochani ludzie. Biedne maleństwo Modlę sie cały czas za jego zdróweczko i proszę Was także o kciuki i modlitwy by jednak okazało się ż eoperacja nie będzie konieczna. Jutro jadę w odwiedziny do nich bo to ode mnie 4 przystanki pociągiem.
Przepraszam za prywatę ale wiem że bb- power działa , dlatego osmieliłam się poprosic o kciuki!
 
Perfecta żebyś wiedziała imprezka super a szczególnie te truskawki pod różną postacią mniam mniam
u nas też wieści od kolego masakra ich synek 2 raz w ciągu dwóch tygodni w szpitalu z podejrzeniem padaczki tyle że nie wiedzą skąd bo wyniki jej dotyczące były ok
 
eagle :-Dok, ale z pozostala zawartoscia musisz wziasc
Gosiu zrobilam jednak z czeresniami i brzoskwiniami, bo poki nie znajda przyczyny tego e. coli to nie jemy surowizny
zal truskawek ale z tym tez byl dobry
niesamowite ze juz nasze dzieci maja swoje sympatie;-)
Perfecta jednak postawilismy na swobode i spedzilismy sobie w plenerze caly dzien, Jas byl nawet po tym wykonczony i juz o 19 zasnal
a ja oszczedzilam brzuchalowi dlugiego stania w kuchni przy garach
impreze "za stolem" zrobimy w PL
trzymam kciuki za Marcelka


o, tak sobie spedzalismy urodzinki
DSCF5377.jpg
 
Ostatnia edycja:
eagle :-Dok, ale z pozostala zawartoscia musisz wziasc
Gosiu zrobilam jednak z czeresniami i brzoskwiniami, bo poki nie znajda przyczyny tego e. coli to nie jemy surowizny
zal truskawek ale z tym tez byl dobry
niesamowite ze juz nasze dzieci maja swoje sympatie;-)
Perfecta jednak postawilismy na swobode i spedzilismy sobie w plenerze caly dzien, Jas byl nawet po tym wykonczony i juz o 19 zasnal
a ja oszczedzilam brzuchalowi dlugiego stania w kuchni przy garach
impreze "za stolem" zrobimy w PL
trzymam kciuki za Marcelka


o, tak sobie spedzalismy urodzinki
Zobacz załącznik 360013

Super że się udało pospacerować:) Piękne zdjęcie!!!! Jaś jaki przystojniak a mamusia usmiechnięta!!!tylko sie chowała za okularami:):p Mój Jasiek ma taką samą koszulkę i piłkę Winnie the pooh:p:) O ile to piłka taka miekka jak nasza:)
 
reklama
Druga :-)

Gosiu dziękujemy również za spacerek :-) Majeczka cudowna, fajnie było się z tobą zobaczyć :-)
Serduszko Kacperka jak najbardziej wolne wiec kto wie :-)
 
Do góry