reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam!

Przepraszam, ze nie odpiszę wszystkim.

mimi- ja też o 6 poudka, ciekawe jak będzie po przestawieniu zegarków.

adorea- mama mi mówiła że też zaczęłam bardzo szybko i ładnie mówić i ze lekarze nawet się dziwili i też długo nie przesypiałam całych nocy, mówiłam przez sen bardzo długo, jeszcze w podstawówce do tego jak miałam jakieś 6 lat lunatykowałam :eek:. ja zawsze wszystko przeżywam 10 razy bardziej niż powinnam, może dlatego tak w nocy reagowałam, taki wrazliwiec i tyle ze mnie i moze Krzyś też bardzo wrażliwy jest.

dorotka
to się macie z tymi chorobami, zdrówka życzę!!!!

milusia- ale tort piękny narobiłaś mi apetytu.

zjadłam przed chwilą prawie cały wielki kubek budyniu z lidla, polecam bo jest nieziemsko pyszny, waniliowy mi się już przejadł, jadłam go tonami jak jeszcze pracowałam a teraz musi być czekoladowy w lodówce!!:-D:-D
..
olavip- cieszę się ze już w domku, jakoś szybko po cesarce czy mi się wydaje ile leżeliście?? widzę ze masz swietny nastrój, oby tak dalej i czekam na zdjęcia, widziałam na marcówkach maluszka jest śliczny!!
nadika- zdrówka! nie wiem co Ci poradzić, mam dwie koleżanki które są psychologami ale nie specjalizują się w psychologii dziecięcej niestety :(

gosiu-
ja jestem w jakiejś rózowo-landrynkowo sukienkowej euforii hehehe, narazie muszę się wstrzymać z zakupami bo mam dostać sporo ciuszków od koleżanki po jej córeczce.Zobacz załącznik 447150
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olavip super że już w domku :-)
gosiagro piękna fasoleczka! ahhh pomyśleć że będzie jeszcze piękniejsza :-)
dorotka szybkiego powrotu do zdrowia dla Was!
 
Ostatnia edycja:
spróbuj koniecznie :-D






*&^%#@@#@@#$$@#$ mój teść jedyne co potyrafi do Łukaszka powiedzieć to cześć Łukasz, co Łukasz %$#$#^$%^%#$ masakra, albo woła go do pokoju swojego- łukasz chodz i tak kilkanaście razy dziennie a Łuki wcale nie chce do niego iść.
 
Ostatnia edycja:
Uorzejmie informuję że wymyśliłam fantastyczne placki : Jedne z orzechami( laskowe, nerkowca , migdały) i kakao a drugie jeszcze lepsze cytrynowe!!! zrobilam podstawę z mleka , mascarpone , mąki , płatków żytnich 2 jajek i miodu. podzieliłam na pól i dodałam składniki! Obydwa przepychotka ale najlepsze cytrynowe!!! Coś niesamowitego <chwalipięta>:-p
 
wizyty u lekarza nawet komentować nie będę...:wściekła/y:(byliśmy całą 3..)
Dzieciaki też już chore,,,:wściekła/y::wściekła/y: 38,6 temp obaj mają...ręce opadają...
Ja to na bank mam jakaś anginę,bo czuję w gardle jak by mi ktoś na ranę nalał spirytusu....tego nawet opisać się nie da...A lekarz?w ciemnym gabinecie nawet nie zapalając światła udawał że patrzy nam w gardło...no jakas parodia...dodam że ma jakieś 70-80lat...:wściekła/y: staneło na tym ze wypisał chlopcom lek który jest od 12rż...:wściekła/y:!oczywiście nie kupilam...razem z farmaceutka wybrałysmy odpowiednie zestawy leków dla mnie i dzieci, bo taki lekarz to porażka, strata czasu i tyle..:wściekła/y:
Jestem połamana cała i nie mam na nic siły...tony chusteczek już zaczynają iśc,,,aj wychodzi chyba sobota...:wściekła/y:
 
milusia- współczuję, jedno chore dziecko to koniec świata a dwójka to nawet nie wiem jak to się nazywa :baffled::szok: dla Ciebie i chłopców dużo zdrówka!!! lekarz brak słó, mój pediatra też tak zagfląda w gardło Łukasza że zawsze się dziwię i zastanawiam czy to nie sciema jakas



mam zajęcie na przyszły tydzień. Powklejam zdjęcia Łukasza do albumu i podpiszę datami (to będzie najgorzej znaleźć) i resztę przejrzę i wybiorę kolejne do wywołania. Już dawno zaprzestałam prowadzenia albumu ze zdjęciami a zaraz będzie kolejna dzidzia i jeszcze więcej fotek:-) do 18 to chyba będę musiała sobie archiwum wybudować na wszystkie albumy :-D


koriander- gdzie się podziewacie? wszystko u Was dobrze? Jak Lilusia? zdrowa? proszę się meldować szybko!

już dawno dawno temu wcięło liliti ciekawe co u niej ?????




edit:
dziewczyny zna się któraś na rybach?? dostałam od taty własnoręcznie złowionego łososia i nioe wiem jak go przyrządzić?? macie jakiś pomysł??

DSC_0007.jpg mój bebzzolinnos 22 tydzień. fryzura niewyjsciowa ale zapuszczam włosy i tak już musi by ć.
 
Ostatnia edycja:
zyraffka łososia robię zazwyczaj w piekarniku, zawijając go w folię, dodając przyprawy do ryb i polewając sokiem z cytryny:) Uwielbiam tą wersję;) A Natala z kolei uwielbia prosto z parowaru, troszkę doprawionego:)
 
reklama
Jestem, zyje, mamy sie dobrze, dzis sie nawet opalalysmy w ogrodku :-D

zyraffko dzieki za pamiec, piekny zgrabniutki brzuszek, nie dziwie sie ze z taka checia kupujesz ubranka dla Sylwii zawsze jakas odmiana kolorystyczna po chlopiecych :-) Te budynie znam z holandii i jak bylam w ciazy z Lila to je zjadalam na sniadanie jako jedyna rzecz poza sucharami po ktorej nie lecialam od razu do kibelka :rofl2:
Jezeli chodzi o lososia to moja ulubiona ryba, zazdroszcze! Mozesz z niej zrobic na prawde wiele pysznosci, my uwielbiamy zamarynowanego w sosie teryaki (miodowo-sojowy) posypanego sezamem i podpieczonego krotko w piekarniku, tak zeby jeszcze byl soczysty :tak: Albo wytrawna tarta z lososiem albo zawiniety w torebke z ciasta francuskiego oblozony szpinakiem lub pesto domowej roboty i zapieczony.

olavip witajcie w domku, pisz jak sie czujesz, jak sobie radzisz z pisiolkiem :laugh2:

Kasiek ciesze sie bardzo ze u Damisia poprawa, ale stres :-( Bedziecie szukac niani?

Perfecta co u Johnnego? jak gardelko, na pewno dzieki mamie juz o niebo lepiej! Wy tez sie zabezpieczajcie, zeby na was nie przeszlo!

milusia matko zdrowka dla was, koniecznie udaj sie do cioci Perfecty ona zaraz zrobi hokuspokus i wymysli jakies miksturki na wasze chore gardla! Mam nadzieje ze M sie wami dobrze zajmie, a co za sobota ci teraz wychodzi??:-p

mimi przesliczne masz corcie, rzeczywiscie beda wygladaly za rok jak blizniaczki :tak:

nadika jestem w szoku jaki Natanek przystojny, jakos inaczej go sobie wyobrazalam, jako ciemnowlosego sniadego chlopca

Agi to juz sie pewnie powoli pakujecie, czy dobrze zrozumialam ze razem lecicie? Na pewno ten pobyt bedzie duuuuzo przyjemniejszy od samotnego ostatnimrazem!

gosiagro strasznie duza fasolka ciesze sie ogromnie :)))) I tez sie nie moge doczekac konca miesiaca :-) Mam nadzieje ze torbiel sie wchlonie tk jak to sie stalo u AndziS.

AndziaS mam nadzieje ze z serduszkiem wszystko bedzie tak jak u siostrzyczki czyli dobrze! A pochwal sie jeszcze tez swoim brzuszkiem, mamy taka fajna galerie brzuchatek drugiej serii, uwielbiam was ogladac ale nie zazdroszcze na razie :-D

mama kubulki wybraliscie jakies wakacje? Ja tez szukam chcemy spedzic nasza 10 rocznice w jakims wypasionym miejscu (czyli przynajmniej z basenikiem do moczenia nog :rofl2:)

julia mam nadzieje ze gorsze dni juz minely i dogadacie sie odnosnie wymarzonego weseliska



adorea wy pewnie macie swoje zdanie na ten temat ale ja nie uwazam zeby problemy ze snem byly spowodowane rozwojem, wiele dzieci tu na forum nie przesypia nocy calkowicie, Lili zdarzylo sie to dokladnie 3 razy w ciagu ostatnich prawie 2 lat.. ale moze warto zasiegnac rady psychologa na pewno wam nie zaszkodzi a moze poradzi jak mu pomoc


dorotko, nadika, milusia slemy wam bardzo duzo zdrowotnych fluidkow!!!!!!!!! I innym chorowitkom rowniez


Przepraszam ze nie wszystkim odpisuje ale jakos nie mam weny na dlugiego posta
 
Ostatnia edycja:
Do góry