reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A ja sie przygotowuje sie zakupow:) to co najbardziej lubie:):):):):) juz z kumpela jestem umowiona, musze troszke ciuszkow Ameli kupic...
Julia a jakie centrum handlowe polecasz??? Bo we wtorek mam zaplanowaną Malte a w środe nie wiem- myślałam nad Plazą.


a u nas dziewczyny znów zasmarkane dodatkowo Zuza gardło...
 
reklama
Julia a jakie centrum handlowe polecasz??? Bo we wtorek mam zaplanowaną Malte a w środe nie wiem- myślałam nad Plazą.


a u nas dziewczyny znów zasmarkane dodatkowo Zuza gardło...

Ja Ci polecam Plazę, koło Plazy (jakieś 200 metrów) masz następną galerię - Pestkę.

A przypomnij mi - kiedy będziesz w Poznaniu? Bo przez tą chorobę to już zapomniałam
 
Kasiek- nie przejmuj się tak tą ospą. To nic strasznego ;-) Jagódka miała rok temu:tak: Najważniejsze to od razu smarować gencjaną!!! Im wcześniej posmarujesz krostkę tym mniejszy pęcherz urośnie! Zdrówka!
 
Ja Ci polecam Plazę, koło Plazy (jakieś 200 metrów) masz następną galerię - Pestkę.

A przypomnij mi - kiedy będziesz w Poznaniu? Bo przez tą chorobę to już zapomniałam
27-28 marzec czyli wtorek, środe. malte wziełam pierwszą bo jest ona na wjeżdzie do poznania od strony olsztyna :-)
 
kahna- z jedzeniem kiepsko, nie wiem jak go zachęcić do jedzenia czegoś innego niż serki, owoce i chleb z masłem, wczoraj nawet lodów nie chciał spróbować bo nie wiedział co to jest, odrazu wykrzywiona mina po plucie i odwracanie się.

od piątku wymęczona, niezła imprezka musiała być:-D oj jak ja bym sobie poszalała :-)



ja przeglądałam najmniejsze ciuszki Łukaszka i wybrałam kilka dla małej a resztę spakowałam i wyślę przyjaciółce, która za niecałe 2 tyg. ma termin, będzie miała synka, już się nie mogę doczekac. 3 tygodnie przed terminem miała usg i lekarz stwierdził ze mały miał wtedy już ponad 4 kg :szok::szok::szok: ciekawe jak duży się urodzi:szok:
 
hej,
u nas dzisiaj w miarę za oknem, od rana słoneczko, ale jeszcze trochę wieje. Byłam z Natanem godzine na dworze, ale tylko przed domem w miejscu najbardziej odsłonietym od wiatru. Ja troche przeziębiona,straszny kaszel mnie meczy a dzisiaj katar się pojawił ;/ żeby tylko Natan był zdrowy!!

kajdusia przykro mi z powodu smierci tej skrzypaczki
[*]
zyraffka mój Natan tez ostatnio nic nie chce jeść, tylko mlekochetnie wypija ale stawiam na zeby bo własnie dwie górne trójki się przebiły a dolne lada dzień też wyjdą ;/ Natan też tak robi jak Łukaszek, nawet nie spróbuje i nie wie że dobre i mówi "bleee"
 
Agast - dzięki!!! :tak:

Kahna
- zaraził się żłobku, tam panuje od jakiegoś czasu

Na razie nie jest tak źle, najwięcej pęcherzyków jest we włosach, dobrze że zgoliłam go bo bym ich nie znalazła... kilka na sprawach intymnych, brzuszku i pleckach... na buźce nie widzę, ale miał jakieś krostki to też posmarowałam w razie czego...
 
U nas niby słońce ładnie świeci, ale jak zawieje to nieprzyjemnie. Kamilowi za to wiatr nic a nic nie przeszkadza :-)

Jeśli chodzi o jedzenie to Kamilowi też zdarzają się postne dni, ale on i tak dobrze wygląda. Lekarka mi powiedziała że zdrowy organizm się nie zagłodzi i je tyle ile potrzebuje. Pewnie im będzie cieplej tym mniej nasze maluchy będą chciały jeść. Na szczęście w ciepłe dni mi też apatyt maleje :-)
 
reklama
Do góry