reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

nie mam dzemu truskawkowego a tak mi się chce:-(

dziewczyny ile ja jem to sobie nie wyobrażacie że tyle można :baffled:

Szkoda, że wcześniej nie dałaś znać. Kamil właśnie dziś opróżnił słoik z dżemem :-) Dziewczyno Ty to przynajmniej masz wymówkę, że tyle jesz. Ja też wciąż siedzę w lodówce :-( :-( ciągle czuje głód, ale to chyba od tego siedzenia w domu.

Dzień dobry! Muchomorek łapie się na podium, i to pierwszy!!! :tak:

(nie śmiać się z dużych kropek, ale posmarować takiego wiercioszka graniczy z cudem...)

Zobacz załącznik 448936

Oj oj te kropki dodają jedynie uroku :-D

hej,

jutro mają nam zacząc robić kuchnię, jak dobrze pójdzie to w weekend zaczniemy przeprowadzkę, ale się cieszę:-):-) Majusi pokój już skończony, fajny taki kolorowy, pstrokaty jak to moja siostra określiła:-) jeszcze tylko pozostaje zawieźć jej łózeczko i zabawki i gotowe:-)

Super :-) nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :-)


Mam nadzieję, że dziś nie będzie tak wiało. Już się nie mogę doczekać tych obiecanych 20 stopni w weekend.
 
reklama
jestem:)

bardzo ciepło się robi, za ciepłą czapkę Łukaszkowi ubrałam :-(

nadika- dziękuję, taki dźemik domowy najlepszy ale ja się właśnie zadowalam konfiturą truskawkową kupną, również pyszną i świeżutką bułeczką.
gosiu- super, ze niedługo będziecie w nowym mieszkanku :-) czekam na datę i godzinę parapetówy:-).

milusia, nadika- tymi podwójnymi bliźniakami to mnie zszokowałyście:szok:.

julia- dziękuję za info o zniżce .No włąśnie nic się u mnie ciekawego nie dzieje więc ciągle piszę o jedzenoiu- mojej nowej pasji heheh
:-D.

anecznik- ja też z nudów jem, okropne to jest, ciąża ciążą ale ile można:-D.
 
hej:-)
dzisiaj pierwszy dzień wiosny:-)

julia -
oto Majusi królestwo:-) jeszcze tylko zabawki i łóżeczko i gotowe

DSC_1011.jpgDSC_1029.jpgDSC_1085.jpgDSC_1086.jpg


kasiek - jaki cudny muchomorek:-)

zyrraffka - ty to jeść możesz wcale po tobie nie widać:tak: a mi się przez te mdłości średnio chce jeść
 
Gosiu cudowny pokoik!! chcemy zrobić tak samo! nawet te kolory :-) czy wzór podpatrzyłaś ze stronki Leroy Merlin??? a jakich farb użyliście? i tak sie zastanawialiśmy z mężem czym sie robi ten cieniutki pasek oddzielający dwa kolory?
 
Gosiu cudowny pokoik!! chcemy zrobić tak samo! nawet te kolory :-) czy wzór podpatrzyłaś ze stronki Leroy Merlin??? a jakich farb użyliście? i tak sie zastanawialiśmy z mężem czym sie robi ten cieniutki pasek oddzielający dwa kolory?

użyliśmy farb lateksowych Nobilesa, a ten cienki pasek czarny to kupiłam w Castoramie taka mała tubkę ona jest do malowania dekoracji
co do pomysłu to zainspirowałam się stronką z meblami:-) tylko na kolory zdecydowaliśmy się inne:-) to teraz ciekawa jestem tych na Leroyu;-)
 
proszę :
Pokoj dla dzidziusia - Najwyżej oceniane - Foto Forum Leroy Merlin

wasz jest bardziej żywszy :-) podaj linka do mebli :-)

a tę osłonkę na włącznik gdzie kupiliście?bardzo faajny pomysł :-)

osłonkę na włącznik kupiłam na allegro, jest mnóstwo fajnych wzorów
Naklejki pod kontakty włączniki światła - BAJKOWE (2185272438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i mebelki
Pszczółka - Mebelki.pl
 
reklama
HEY:)

a u mnie julianek zastrzyki!!!!!!!!!!!!!!!!! wczoraj o 22 bylismy u dr i wczoraj dostal pierwszy...zinacef 750!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok: i gorączka wysoka ciagle z nia walczymy:angry: i musi byc czopek i nurofen jeden lek nie zbije;(((((((((((((((((((((((((
a ma zapalenie Gardła:((((

kAJDUSIA paTI to żona mojego kuzyna;) byli u nas na wakacjach w lipcu:) w tym roku chyba tez przyjada:)
 
Do góry