reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kochane Zdrowych Wesołych Świąt dla Was i Waszych rodzin:))))u nas ciagle chorobowo chłopaki zap oskrzeli dostali2 serie zastrzykow teraz maja antybiotyk doustny masakra maz tez chory w tym miesiącu konto apteki zasililismy na prawie 600zl :(szpital u nas przepełniony to jest obłed ile dzieci choruje.Pozdrawiamy serdecznie:)
 
kochane
Najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt,
czarodziejskich chwil, ciepłej, rodzinnej, atmosfery,
uśmiechu, zdrowia, spełnienia marzeń,
siły i wytrwałości w dążeniu do celu

wszystkim czerwcóweczkom, ich rodzinom a przede wszystkim dzieciaczkom
życzy Kasia i Adam z dziećmi
 
I my sie dołączamy z życzeniami :)

U nas święta jakoś zlecialy :) mieliśmy jechać do moich rodziców ale maz nie dostał urlopu :( więc spędziliśmy z jego rodzinka w tym roku święta.
dzisiaj za to na obiad przychodzi do nas jego kuzynka i kuzyn ze swoimi połówkami więc będzie super :) Swoją droga to chciałabym żeby to sie stało już tradycja ze 2 dzień świat będziemy tak spędzać bo to ostatni luźny dzień przed powrotem do pracy.... Święta u nas bez śniegu prawie wiosenna pogoda :)
 
Hej. Mam nadzieje że święta udane! Bardzo miło spędziliśmy czas u moich rodziców, aż przykro wracać ale takie życie. Damiś się trochę rozchorował i widzę że nie jest jedyny... :( wszystkim chorowitkom zdrówka!!!
 
Chorym zdrowia, a wszystkim, którzy tu zaglądają, wszystkiego najlepszego poŚwiątecznego i przedNoworocznego:) U nas tylko (albo aż) katar, ale poza tym najedzeni i obłowieni w przeróżnej maści zabawki i gadżety wróciliśmy do domu. Tylko nadal nie wiemy czy te Święta sponsorował Gwiazdor, Mikołaj, Dzieciątko czy może Aniołek:) Pozdrawiamy
 
reklama
Lena, Kasiek - jak dzieciaki?? mam nadzieję,że jesteście już zdrowi!

Jak tam dziewczyny po Świętach żyjecie? Jeszcze Sylwester Nas czeka - tym które będą balować szczerze zazdroszczę... :(((((((((((((( będę ryczeć - ostatnio nasze życie towarzyskie - eee o czym ja gadam, ostatnio my nie mamy takowego życia... zaczynam wariować, powiedziałam dziś staremu,że jak nie pójdziemy gdzieś na zabawę w karnawale to mu jaja urwę! wrrrrrrrrr
 
Do góry