reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

aaa... a więc to już niebawem przeprowadzka? Ale super! Wiem jak ci na tym zależało:) A dziadek z pewnością zasadzi więcej warzyw jeśli go o to poprosicie, dziadkowie kochają pomagać. Moja babcia ciągle tylko zakłąda tarte jabłuszka dla Marysi z jabłek po które jeździ do wujka. Specjalnie dla prawnuczki:) Kochana jest.
 
reklama
No moja juz obczaiła gdzie kupimy mu kozie mleczko:-D
A o przeprowadzce nikt nie wie (tylko Wy), bo jak M. pracy nie znajdzie, to lipa. Ale może znajdzie??:-)

Mrsmoon, jak zmieniliśmy emolium na bubchena, to skórka Miesia o wiele mniej gładka się zrobiła... Więc wróciliśmy do emolientów. Dla nas emollium 100 x lepsze od oilatum, na allegro nawet tanie... On ma piękną, b. miękką skórkę, tylko teraz te plamki się pojawiły:((
 
u nas emolium świetnie się sprawdza. Mielismy przez jakiś czas oilatum o było duzo gorzej. Na allegro kupuję bardzo tanio, prawie dwa razy taniej niż w sklepach. Wychodzi 23zł za 400ml emulsji do kapieli więc cena nie przytłacza.
 
Mi się wydaje , ze oilatum takie jakby rzadsze jest. I skórka gorsza niż po emolium. Teraz Michał kupił oillan, bo nie było czasu przez neta zamawiać ( potrzebowaliśmy na gwałt) a w tesco duża butla po 29 zł była. Nie wiem czy polecać, bo ja osobiście Małego od tej pory jeszcze nie kąpałam. Spytam Michała:tak: A skórka gdyby nie palmy- ładniutka i gładzuitka.
 
Dzień dobry
Noc z milionem pobudek przez to moje zapalenie.... padam na pyszczek...
Marta wybacz że nie odpisałam rano na smska ale nawet nie słyszałam że przysłałaś tak zasnęłam mocno i spałam do teraz...

mrsmoon pewnie że możesz rozciąć tą taśmę :) a ta ma ta cudna i Twoja Maja ślicznie na niej wygląda :) jeszcze raz ogromniaste dzięki dobra kobieto :tak: a widoków za oknem strasznie Ci zazdroszczę, taka cisza i spokój, ja nie mam najgorzej bo mieszkamy na obrzeżach Świdnika w bardzo spokojnej okolicy ale jednak łąki za oknem nie mam tylko bloki... ja nie potrafiłabym mieszkać w wielkim mieście, do racy czy na zakupy mogę dojechać ale na stałe to mowy nie ma...

Ironia chyba mnie natchnęłaś na pierniczki :) w ubiegłym roku robiłam i trochę z tym roboty było i tak średnio teraz mi się chciało ale chyba jednak się skuszę... :)

Aestima, Traschka, Doris, Justynka z Wami również się witam :)
 
hej! pisze jedna reka wiec wybaczcie za bledy...no wiec dziewczyny....wczoraj Malwina dostala pierwszy raz mm...wytrabila 150 ml i zasnela....i pirwszy raz od misiaca nie musialam przy niej lezec i psitac i obejrzalam tv z mezem i bombki zrobilam....potem sie przebudzila dostala cyca i spala do 2,00. Szok. pozniej chyba jeszcze dwqa razy na cyca ale to nie to samo co wczesniej...budzila sie z rykiem...tylko najgorsze jest to ze ja juz wiem czemu budzila sie co godzine z rykiem...oswiecilo mnie i nie wiem jak moglam tak moejemu dziecku zrobic...w nocy jak się budzila na cyca dawałam juej tylko z prawej piersi i tak co godzinę...ale ryczała w nocy strasznie a jak miała nie ryczeć jak w cycu mało mleka było bo za godzinę się nie naprodukuje...jak ja ciemna jestem....masakra....stara a tak głupia że szok...więc moge tylko powiedzieć że jesteśmy dzisiaj wyspane...a sobie nie umiem wybaczyć tego że tak dziecko w nocy głodziłam...jeszcze opier..l od męża za to dostałam :(
Nie przejmujcie się syfem...u mnie chyba największy odkąd pamiętam...dawno tak nie było...jedynie okna mam umyte i nic poza tym...ale zaraz biorę się za firanki...ale najpierw poczytam co u Was
 
dziewczyny ja miałam sprzątać, teściowa przyjeżdża a siedzę na bb ciągle:baffled:

Misia ależ się cieszę, że jest poprawa! Ja właśnie się zastanawiałam jak wy karmicie maluchy w nocy jak z nimi spicie, zmieniacie miejsca czy jak? Miałąm o to pytać ale mi uciekło. Widzisz, już wszystko wiesz i będzie coraz lepiej. Ściskam:)

Madzioolka współczuję okropnie zapalenia pęcherza. Ja miałam tylko raz w życiu, w drodze autokarem do Włoch. Nie chcę tego wspomianać...
 
reklama
Do góry