reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Nutria moje gratulacje, kawał kobitki!! I śliczne imię! Pokaż yo twoje "maleństwo" :)


Kati wow ale jaja! Syncio superaszczy!



Ironia a co tam u ciebie? Jak się masz?



Asinka jak wakacje? Widziałam na fb że na kozaku :)
 
no... nie było kiedy.. .Ula ma dopiero nie całe 3 dni...
;)
Ula_m.jpg pozdrawiamy wszystkie ciocie z bb
 

Załączniki

  • Ula_m.jpg
    Ula_m.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 281
Nutria wielkie GRATULACJE :-) ale duża kobitka :-) A poród jak? jak będziesz miała chwile to napisz coś więcej :-)

Co tam u Was? my jakoś żyjemy w tych upalach ale z noworodkiem to trudne... a ja do tego mam zapalenie sutka i piersi... i antybiotyk- tak właśnie ja która nienawidzi antybiotyków!!! ale cóż dla karmienia i dziecka zrobię wszystko.
Moon a jak Ty?
Ironia nic nie piszesz?
 
Czesc dziewczynki! Prawde mowiac to nie mam nawet czasi tu zagladac������
praca, dom i tak w kolko, po pracy padam ze zmeczenia- ciezki czas wakacji mamy, do tego moje niskie cisnienie i anemia...
nutria, kati gratulacje!
nutria a Ty gdzie rodzilas? Dalej Zelazna?Kolezanka tez urodzia 8.8������
ironia odezwij sie!
asinka Ty gigant jestes z tymi podrozami

mam nadzieje, ze w pn dowiemy sie kto zamieszkal w moim brzuchu������
 
Hej Babeczki, witam się i ja po długiej przerwie :)
Przede wszystkim gratulacje dla Kati i Nutrii - śliczne maluszki :)

U mnie też duże zmiany bo od wczoraj jestem na L4 - 11 tc a w poniedziałek okazało się że będziemy mieli bliźniaki... Ciągle jesteśmy w ciężkim szoku :p Nigdy nawet nie przeszło mi przez myśl że może nam trafić się 2 na raz ale po chwili skojarzyłam że drugie dzieci mojego ojca to bliźniaki a i u Tomka w rodzinie w bliskiej linii też są :p
Co tydzień chodziłam do giną na kontrolę czy wszystko jest ok i przed każdym usg drzalam z przerażenia czy znów usłyszę wyrok, pojechaliśmy na urlop i po powrocie tu taki news i psikus :D
 
reklama
Do góry