reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Trasia u mnie poza dwoma godzinnymi spotkaniami jeszcze w maju tez nie było adaptacji, od razu 1 września na cały dzień i też od razu wielka miłość do p-la :)
A co do zdania - to boskie!!! Puszczanie bąków jest dla malchów niezłą frajdą :D

Majka niestety ma zapalenie ucha i zapalenie oskrzeli, jednka ten paskudny kaszel się rozwinął i mamy kombo. Tyle dobrego że dzielnie to znosi i poza standardowymi fochami jest w miarę grzeczna :)
 
reklama
hej hej kobitki!

Madzioolka, Felka, Moon i inne mamy kaszlących uważajcie z tym paskudztwem... Kuba kaszlał 3 tygodnie, u pediatry lądowaliśmy średnio 2 razy w tygodniu, osłuchowo było czysto, w końcu zeszło na oskrzela, antybiotyk średnio pomagał nawet, ale siedział 4 tygodnie (!!!) w domu, w końcu było lepiej... chyba systematyczne inhalacje najbardziej pomogły. Teraz w tygodniu chodził do przedszkola i znów zaczyna kaszleć :( załamię się normalnie... Ale to jakieś paskudztwo, objawem jest głównie kaszel, momentami katar, zero gorączki.. Sama też miałam, kaszlałam 5 tygodni, byłam wykończona, w końcu dorobiłam się takiego zapalenia oskrzeli, że od razu dostałam 2 antybiotyki :/ także idźcie co jakiś czas do pediatry się osłuchać, jak widać u Majeczki podobna historia :/

zdrówka!

Madzioolka gratulacje!!!!!

Trasia ale fajnie, że Wam tak dobrze w domu :)

Trasia, Madzioolka jak ja Wam zazdroszczę, że dziewczyny tak pokochały przedszkole :) u nas niestety cały czas kiepsko, a miesięczna przerwa w chodzeniu tylko pogorszyła sprawę....

Felka święto dyni - ekstra! a Ty jak się czujesz? no i ja jak zwykle muszę Cię o teściów podpytać - jak sobie radzą bez Emi?

ironia właśnie - coś Ty tam wyrabiała, ja właśnie chcę się zapisać na fitness, bo zumba mnie jakoś nie porywa... ale teraz zaczęłam się bać!

Doggi Tobie to chyba tylko skracającej się szyjki życzyć! będzie dobrze :) a jak dziś samopoczucie?

asinka swego czasu coś o rozmowach pisałaś na fb, jak poszło?

marta jak Norbert?

młody w przedszkolu, a ja mam tyle roboty, że nie wiem za co się zabrać i siedzę tu :-p niech mnie ktoś kopnie w d...!
 
kasiawilde nie boj sie to ja jestem kaleka bo mam chory kregosłup i nie moge wszystkiego zrobic a presje mam bo jestem tam najmłodsza :-D i tak sie koncza chore ambicje cholera jasna ! wyje z bólu po nocach, watroba mi juz siada od tych leków, ale co zrobić :(

u nas ostatnio benio mowi: mamo nie am am kota bo kota dużo am am i buuum :-D
 
no proszę proszę ko się pojawił:-) cześć kasia!!!:-):-):-) no właśnie u nas też kaszel, tylko kaszel, ewentualnie leciutki katar, w poniedziałek Emi idzie do p-la, dziś kontrola. Ja się czuję fantastycznie, uwielbiam być w ciąży:-p dziadkowie chyba jakoś znoszę 'rozstanie' z Emi;-) dokładnie to nie wiem, bo się z Nimi daaaawno nie widziałam (ostra wymiana słów między mną a mamą M w lipcu...), odkąd Emi poszła do -pla do M był z Emi dwa razy u dziadków, każda wizyta nie dłużej niż 2godz, Emi nie chce...
Madzioolka o kurcze...:-( zdrówka!!!
ironia co Ty robisz z kotami...???:-D

nie chwaląc się za bardzo muffiny dyniowe wyszły nam przepyszne:-p:laugh2: teraz ubieramy się i idziemy po dynię, co by 'laarenkę'z niej zrobić, to będzie wyzwanie;-)
 
kota bum to znaczy że jak kot będzie dużo jadł to pęknie :p nie wiem skąd mu się to bierze :p chyba za dużo toma i jerrego :]

matko jak ja cierpie az mi sie ryczeć chce przez ten bark ;(
 
Hej!
bylam w czw z Maja u lekarza i dostala antybiotyk- Klacid. Pierwszy raz w zyciu...lekarz tak zadecydowal, bo w morfologii w rozmazie recznym miala lekkie przesunecie w monocytach i leukocytach. Jednych ciut za duzo drugich za malo. Kaszle strasznie weczorem przy zasypianiu ok pol godz, czasem nad ranem chwile. W dzien odkasluje ale nie jakos strasznie czesto. Tak wiec siedzi w domu z moja mama. Conajmniej do konca tygodnia.
Kasiawilde wieki Cie nie bylo! Jak tam Twoje plany zawodowe? Ja tez sie boje zapalenia pluc albo oskrzeli. Strasznie sie boje. Badamy jeszcze kal na pasozyty, bo czasem tez wydzielaja toksyny od ktorych dziecko kaszle.
ironia ales sie zalatwila...wariatka;-)
felkaa ja tez z tesciami rzadko sie widuje;-)
dokoncze pozniej pisac bo Maja kaszle, mucosolvan jej ide dac
 
hej dziewczyny
ja 3 tydzień z Emi w domu...; miała iść dzisiaj do p-la, w piątek wieczorem wizyta kontrolna, wsio ok, a w nocy narzekała na ból koło ucha, na szczęście okazało się, że to lekko powiększone węzły chłonne, miała stan podgorączkowy, ale organizm sam zwalczył, nic nie podawałam; ale 2 godziny w poczekalni zrobiły swoje i mam katar, ale tylko katar więc nie jest źle, Emi w wyjątkowo w dobrej formie, abolutnie nie wygląda na chorą, zresztą stricte chora nie jest, kaszlu praktycznie nie ma; więc ja w środę do pracy, Emi p-l:tak:
Madzioolka jak Maja???
ironia doszłaś do siebie?
moon a jak u Was? pierwszy antybiotyk piszesz, no cóż, trzeba to trzeba!
 
Witam!
Jak tam? Choróbska odpuszczają coś? U Nas odpukać...tfu, tfu w tej kwestii cisza i niech tak zastanie. Ale u Nas jak na razie pogoda piękna. Wczoraj cudne 22 stopnie, a wieczorem 15. Szok!! Przecież to już koniec października :-) ale nie będę narzekać. No i z racji pięknej pogody wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczkę do Amsterdamu. Także 11te państwo w EU zaliczone :p na wiosnę mamy w planach Paryż na weekend, ale zobaczymy co wyjdzie. Ja dzisiaj kurs niemieckiego zaliczyłam i coraz więcej już rozumiem jak ktoś do mnie mówi i byle jak się dogadam. Nawet ostatnio zapisywałam się tel.po niemiecku do lekarzy, na szczęście polskich. Mam tu fajną koleżankę, 7 lat młodszą, ale super się dogadujemy. I co weekend mamy imprezkę :-D
 
reklama
hej
asinka szalejesz z imprezami, co tydzien, nieźle:-p gratuluje ukończonego kursu! i Amsterdam - faaajnie:tak: ile Ty masz w sobie energii kobieto:tak:


reszta meldować się!
 
Do góry